Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kéne viszonyulni a...

Hogyan kéne viszonyulni a másodunokatestvérhez?

Figyelt kérdés
Mennyire távoli rokonok, milyen gyakran szokás találkozni, mennyire szoros a kapcsolat, ilyesmik érdekelnének, ha nem személyes nagyon. 🙂

2021. nov. 11. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint a legjobb barátaim közé tartozik. Szoros a viszonyunk általában naponta beszélgetünk. De ez attól is függ hogy milyen a személyisége.
2021. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez is, mint minden, a két személytől függ.
2021. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem igazán szoktam velük találkozni, egy évben általában az ünnepekkor, valakivel többször, valakivel csak évente talán egyszer. Mi jóban vagyunk, csak mivel másik városokban lakunk, ezért ez így nehézkesebb. De például a tesóm egy osztályba jár az egyikükkel, és ők napi szinten beszélgetnek egymással. Szóval az egész családnak jó a viszonya nálunk. De olyan is van, akivel még életemben nem találkoztam.
2021. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!