Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, hogy az...

Mit gondoltok arról, hogy az újszülött másodunokatestvéremet egy az egyben ugyanúgy nevezték el mint engem?

Figyelt kérdés
Több mint 20 évvel vagyok idősebb nála és mivel apukám unokatestvére az apja ezért a vezetékneve is és a kereszteneve is ugyanaz mint nekem. Nekem nem esett túl jól mikor megtudtam, nem nagyon beszélünk velük, de azt gondolom a saját gyerekére sd nagyon gondolt ezzel. Ti mit gondoltok a szüleiről?
2021. ápr. 30. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nézd, én mindenkiről tudok valami rosszat mondani, de ebben nem látok semmi kivetnivalót. A vezetéknév adott, a szülőknek meg ugyanaz a keresztnév tetszett. Miért zavar ez téged, főleg úgy, hogy nem nagyon tartjátok a kapcsolatot.
2021. ápr. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tartjátok a kapcsolatot, akkor nem mindegy mi a neve?
2021. ápr. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem gondolok a szülőkről.

Apád unokatestvérének a gyereke olyan távoli rokon, hogy sokan még a nevüket sem tudják.

Sajnos a születésedkor nem lett automatikusan levédetve a neved, így nagy valószínűséggel még viselik egy pár százezren.

2021. ápr. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
felháborító és elfogadhatatlan dolog én feljelenteném .
2021. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas, főleg ha Kovács Istvánnak hívnak benneteket!
2021. ápr. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is beszéltek, távoli rokon, nem mindegy?
2021. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!