Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha hosszú ideje kellemetlen a...

Ha hosszú ideje kellemetlen a szemezés. Gáz, hogy ha csak úgy megkérdezem, hogy hívnak téged?

Figyelt kérdés
Gondolom csak valami beszélgetés kijön belőle és akkor már csak nem lesz tovább kellemetlen a találkozás, mert igazából mindennapos a találkozás csak nem nagyon érdekelnek az emberek. Általába le….rom őket, de vannak azok akik folyamatossan köszönnek a szemembe néznek és én elkapom a fejemet, hogy nekeljen. Persze köszönök, mert nem akarok bunkónak tünni. Az egyik olyan gondom, hogy ahogy tellik az idő egyre rosszabbúl esik, hogy csak a másik fél köszön. Ettől is bunkónak érzem magam és nem akarok az lenni, de nagyon kellemetlen a szemébe/szemükbe nézni! Nem akarok kapcsolatot teremteni se férfival, se nővel!

2021. nov. 12. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ez úgy tűnik mintha fóbiád lenne. Én se merek sokszor az emberek szemébe nézni, nagyon kellemetlen néha mert szerintem azt hiszik hogy bunkó vagyok.

Nem ismerem a szitut amire gondolsz. De pl ha vársz valahol mondjuk egy megállóban és rádköszönnek? Ha hirtelen a nevét kérdezed akkor az szerintem kicsinlt talán hülyén jön ki, de bármiről elkezdhetsz beszélgetni. Majdnem bármiről. Ilyenkor nagyon jó az időjárásról ejteni pár mondatot, vagy valami tok jelentéktelen dologról. Ezek arra jók hogy udvariasan szóbaelegyedjunk valakivel. Nem gáz, ha értelmes a másik vágni fogja és viszonozza. Elindul egy beszélgetés és e közben már megkérdezheted a nevét. En így csinálnám.

2021. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amit leírtál azzal semmi gondom. Nekem a rendszeres napi találkozások ütnek be. Felszínes az tudok lenni! Csak ha egy kapcsolat nem tud tovább fejlődni egy hello-n kivűl az gáz, kellemetlen érzés amitől meg akarok szabadulni. Egy kicsit oldanám a feszültséget az ismerkedéssel.
2021. nov. 12. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!