Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Instagramm szakértő van?

Anonimuus8 kérdése:

Instagramm szakértő van?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy teljessen normalis kerdesem lenne.Tudom hogy nem ez a legnagyobb problema az eletben pusztan egy egyszeru kerdes.Nem reg kezdtem el instagrammozni.Egy iphone 12 prom van ami eleg szep videokat csinal.De ha csinalok egy videot es felszeretnem rakni pl egy instagramm storiba

Annyira lebutitva rakja ki es rossz minosegbe hogy hihetetlen.Be kellene állitani valamit esetleg? Tenyleg nem ertek hozza sajnos.Bocsi az ekezet miatt es koszonom a segitseget.Szep napot mindenkinek


2021. nov. 13. 19:11
 1/5 anonim válasza:
67%
Élettelen nyelvtan szakértő vagyok. Az instagram szó 1 m-el írandó. Remélem ez is hasznosnak bizonyult :)
2021. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindent tömörít, a "jobb élmény" érdekében. IGTV elvileg jobb minőségű, de azt nem próbáltam.
2021. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

1: elég kezdő szakértő vagy, sok mindent elirt :)

Instagram*

Teljesen*

Fel szeretném rakni*

Minőségben*

2021. nov. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
36%
#3 Elnézést, ma írtam meg az idei felvételit, hosszú napom volt :)
2021. nov. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
Elnézést, nem kérdeztem a kifogasokat. :) Gyenge jellem magyarazkodik. Mindenki élére nehéz. :)
2021. nov. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!