Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gamerek! Ps szakértők! Kocka...

Gamerek! Ps szakértők! Kocka féle zsenik?

Figyelt kérdés

Ezt hallgassátok és erre adjon valaki kérem szépen választ.

Nagy ps-ezések 2017-ben a párommal otthon, tök jó már egy éve játszottunk egy csomó baráttal, egy játékkal.

Nő vagyok így volt olyan kocka aki olyanokat mondott és nyomult rám. Nem érdekelt igaziból...

Tönkre ment a ps. (sok-sok hónap kihagyás)

Lett egy új.

Ps kamerát használunk. Vannak régi ismerőseink akikkel eddig nem is találkoztunk, már hetek óta életjelet sem adnak, nem hívnak játszani.

Látják, hogy aktívak vagyunk.

Vannak páran akikhez mi csatlakoztunk és régen is ismertük, de teljesen más a hangulat. Inkább nyomasztó.

Mikor visszajöttünk a játékba azzal indított az egyik ember, hogy valaki azt híresztelte rólunk, hogy szakítottunk és nem vagyunk már együtt.

Na nekünk meg volt egy nagy vitánk amikor a párom arra jutott, hogy azt mondta, hogy vége.

(amúgy nem)

Szóval mintha hallota volna, amit négyszemközt beszéltünk.


Elgondolkodtam ezen, mikor nem voltunk partyba senkivel konkrétan olyan hang jött a tévéből mintha valaki ezerrel nyomná a kontrollerét és játszana.

Párom mondja: Öreg a téve, recseg. Meg melegszik meg tágul. Mondja hagyjam.

Én meg mondtam, hogy ezt hallgasd, aztán ő is hallotta.

Sok más hangot is hallok a tévéből, amik idegenek számomra és éppen akkor amikor a ps be van kapcsolva. Úgy vélem ilyenkor a másik lehalkítja magát amennyire csak lehet, csak mivel máskor másokkal is játszik fel kell hangosítania vmennyire a mikrofonját, hogy hallják. Úgy gondolom, hogy épp azt hallotuk meg, amikor elfelejtette visszahalkítani magát.

Már az elején fekete szikszalaggal leragasztottam a kamerát, mert szerintem nagyon para. A tévé tetején van és pont az ágyra látni.

Parák ezek, mert itt is csak az emailem adom meg, mégis valaki megtalált és random rámírt fb-on 2 éve.

Letezik, hogy valaki a távolból valahogy hallgatózik a Ps kamera mikrofonján keresztül?


A kedvencem: Partyba vagyunk, megy a játék, magán téma közbe jön a párommal, erre lenémítjuk a mikrofont.

Hallottam, hogy az egyik ember a páromhoz beszél.

Összenézünk és bólint a tévének, azt kérdi:

Hallotok? Erre ugyanaz a személy visszaszól, hogy igen.

Erre én: azt meg hogy? Le voltunk némítva.

Erre mondja az ember, hogy ja jaa dehogyis hallottalak.


Aki válaszol egy kérdésre azt azért teszi, mert hallotta a kérdést.


2018. júl. 20. 05:25
 1/7 A kérdező kommentje:
*persze amikor kérdeztem, hogy azt meg hogyan... már megcsináltuk, hogy halljanak. Akkor már nem voltunk Mute-olva.
2018. júl. 20. 05:33
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
hát fogalmazást ne próbálj meg írni. ebből az összevissza tőmondatokból álló valamiből annyit tudtam leszűrni hogy parázol hogy figyelnek a kamerából vagy hallanak a mikrofonból. nah hát ehhez nem kell "zseninek" lenni hogy tudja az ember hogy IGEN, simán működhet egyrészt fosul és kapcsolhat be random, másrészt meg aki ért hozzá az rákapcsolódhat akármikor. azt ajánlom minimum a kamerát b.-átok ki a p-ba, minek az amúgy is játékhoz. a mikrofont is kivágnám de ha az kell nektek esetleg akkor mute mindig. ugyan én nem psezek mert 2316561346% jobb a pc de biztos van azon is egy kis gomb amit elhúzol és akkor muteon van. vagy ha nincs akkor programon belül azzal kezded mikor belépsz.
2018. júl. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kockáknak csak a PC létezik 🤓
2018. júl. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi mute az, amikor a mikrofon kábelét lekapcsolod (kihúzod a csatlakozót) a rendszerből!

A kamerába attól még lehet beépített mikrofon, amire lehet nem működik a szoftveres mute (mert az külön porton megy, külön eszköz).


A kamerát ki kell vágni a francba, (nem tudom mennyire integrált cucc), és a mikrofont meg kábeles (kapcsolós) verzióra cserélném.

2018. júl. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A PS4-ben (tapasztalatom szerint) NINCS teljes mute. Lenémíthatod de attól még simán előfordulhat, hogy hallanak. Ha nem akarod, hogy hallják mit beszélsz akkor húzd le a mikrofont.

Kamera kuka. Semmi értelme az egésznek. Használj vezetékes headsetet a kontrollerre dugva. Ha kényes téma van lehúzod/kikapcsolod (ha van rajt) és ennyi.

Én a telefonom headset-ét használom. Simán működik. Nincs vele gond.

2018. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

PS pro ami van.

A kamera kell a játékhoz...

Aki meg belém köt üzenem, hogy legalább egyszer hallgassák ki ahogy szexel a párjával!

Ilyen pofátlan emberek vannak, a gondolataimat sem tudtam összeszedni. DE IGEN A LÉNYEG PONTOSAN ÁTJÖTT.

Na és ez az, ami igazán fontos.

Mennyi mindent hallhatot a beteg állatja.

2018. júl. 20. 12:33
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül vagy 52%-os, a számod beszél helyetted. Csak a jómodor hiányzik.

Köszi a válaszokat.

Na puszi 😀

2018. júl. 20. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!