Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan viselkedjek/? Nem...

Hogyan viselkedjek/? Nem akarom hogy kárt tegyenek bennem ma az osztályban mivel tegnap sikerült megutáltatnom magam. Tudják hogy félek az ollóktól/vágástól, nem akarok bajt.

Figyelt kérdés

2021. nov. 23. 06:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok akiktől tartok azok is lányok.
2021. nov. 23. 06:35
 2/12 anonim ***** válasza:
Kicsit kifejtenéd? Mivel utáltattad meg magad, hogy attól félsz, megkéselnek? :D
2021. nov. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Megmutatta a pasiját a telóján az osztálytársam, kérdezte hogy ugye helyes?

Mondtam nem akarok véleményt mondani róla mert sértődős ribi a csaj, erre ő erősködött hogy akkor fog megsértődni ha nem mondok véleményt. Elmondtam hogy nem tetszik végül, de ő ugye értette hogy szar ronda a pasija.

2021. nov. 23. 06:39
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon bosszúálló, haragtartó a csaj.
2021. nov. 23. 06:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát te nem tettél ezzel semmi rosszat, sértődjön meg, nem hinném, hogy ezért bántani fog/fognak. Hány éves vagy?
2021. nov. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
17 vagyok ő 15
2021. nov. 23. 06:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha bántani akar, akkor tiszázd vele, hogy neked személyesen nem jön be, de ezzel nem azt mondtad, hogy csúnya. Ha így se állna le, akkor meg szólj a tanároknak. Ha senki se segít, védd meg madad, elvégre van 2 év előnyöd. Hihetetlennek tűnik, hogy manapság ez megy az iskolában, remélem csak troll kérdés :D (ha egyik módszer se jön be, mondd, hogy a pasid majd jól elveri az övét, ha hozzád ér)
2021. nov. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem troll kérdés.
2021. nov. 23. 06:59
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre ne szorongj emiatt, megölni nem fog, baja meg csak neki lesz belőle, ha próbálkozik valamivel.
2021. nov. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal fordulj a tanarokhoz ha ilyenekkel fenyegetnek, ha meg ezután is folytatódik, nemes egyszerűséggel kapj fel egy széket és azzal verd el a csajt. 😀
2021. nov. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!