Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szeretsz gyakorizni?

Szeretsz gyakorizni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 24. 19:03
A kérdező szavazást indított:
Nem szeretek
Unalomból csinálom
Imádok
43 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan problémára találtam megoldást, ami sokkal több felesleges kört jelentett volna, sajnos voltak olyan papírmunkák is amikkel azt sem tudtam mit kezdjek, merre induljak el, mert nem volt a családban ilyesmi.
2021. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Az oldal kezd egyre unalmasabb lenni, ugyanazok a kérdések, de néha találok valami értelmeset is, de az ritka.


Ha már nincs több videó amit nézzek, vagy film ami érdekel akkor (ez általában esténként) akkor fel jövök ide. De már el kezdtem más oldalak után nézelődni, de eddig nem találtam semmi értelmeset, szóval egyenlőre ez van. 😅

2021. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt amikor sokat segitett. Volt egyszer egy olyan helyzet az eletemben amit nem mertem senkinek felvazolni, es itt kaptam segitseget.
2021. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Egyebkent eszreveheto hogy sokkal kevesebben hasznaljak mint peldaul 5-6 eve
2021. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
#4 Szerintem egy két kategóriában, mint pl családi kapcsolatok ugyan az a pár ember ír folyamatosan. Már észre lehet venni abból ahogy írnak.
2021. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem, de mazochista vagyok, úgyhogy amikor lehet itt lógok.
2021. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Kenyszerbetegseg, ami covid kitoresekor kattant be. 2000 km-re van mindenki, akivel a regi eletembol kozel vagyok, meg idegbajokra hajlamos voltam egesz eletemben. Mostanra megszakitottam a kenyszert. 1000 darabos terkepes puzzle-okra kattantam ra erdekes podcastok hallgatasaval. Azota agyilag magamhoz kezdek terni. Mar csak idokitolto, pl forralok vmit.
2021. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Néha jó itt nézelődni, de sok a kötekedő.
2021. nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Számomra ez inkáb egyfajta kényszer cselekvés, függőség. Folyamatosan kommunikálok úgy, hogy tulajdonképpen nem kommunikálok.


Amúgy erősen romlik a színvonal. Tudom sablon szöveg, de régen sokkal több értelems ember volt, mostanában meg rendszeresen ugyanazok a trollok gyártották a kérdéseket.


Ellemben pont az elmúlt napokban, hetekben egyre többször teszem fel a kérdést egy kérdés olvasásakor, hogy ide tényleg csak szellemi fogyatékosok és/vagy óvodások járnak?


Mert mostmár még mintha a régi szokásos trollok is elcsitultak volna, vagy csak szimplán lentebb adták a szintet a kérdéseknél.

2021. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
En ugy gondolom, hogy meglepo modon meg mindig sok itt az ertelmes, segitokesz személy :)
2021. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!