Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tetszik az osztálytársam ....

Tetszik az osztálytársam . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiu osztalytarsam aki nagyon helyes de meg alig beszeltem vele es mar egy osztalyba jarunk egy eve. Elegge visszahuzodo bagyok de szoktuk egymast nezni . Nem tudom hogy most neki is tetszem?
2021. dec. 7. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Szia, mi a keresztneved?
2021. dec. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Anna miert
2021. dec. 8. 00:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Menj oda és kérj segítséget valami bagatell dologban, kérj kölcsön egy tűzőgépet, mit tudom én. Ha ennyiből nem esik le neki, akkor menj oda és megint találj ki valamit. Ha másodszorra se esik le neki, akkor meg hagyd.

Vagy másik lehetőség, hogy csak folytasd az egymást nézést, és hagyd, hogy maguktól alakuljanak a dolgok.

2021. dec. 8. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szünetben, a folyosón, az ablakon nézelődtem kifele. Odajött az osztártársam, mellém könyökölt:

-Mi jót nézegetsz, látsz valami érdekeset?

A becsöngetésig beszélgettünk mindenféléről.

1 évig jártunk.

Alap, higy természetes légy, úgy beszélgess, ismerkedj, mint bárki mással, akihez nem mint fiúhoz közeledsz. Aztán a többi adja magát.

2021. dec. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

#2


Csak kíváncsi voltam, hogy az osztálytársam vagy-e. (De mégse) Csak mert nálam is ugyanez a helyzet, csak fordítva.

2021. dec. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
# 5 neked mi a keresztneved? Irhatsz privbe
2021. dec. 9. 21:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Péter
2021. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!