Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lennél inkább egyedül vagy...

Lennél inkább egyedül vagy felszínes érdekemberekkel körülvéve?

Figyelt kérdés

2021. dec. 8. 20:10
A kérdező szavazást indított:
Egyedül
Érdekkapcsolat
28 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Mi az a felszínes érdekember? Ez mit jelent?
2021. dec. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes barátságba is egyedül van az ember.
2021. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Érdekkapcsolatok, egyrészt ez azt jelentené, hogy van miért velem jóban lenni (pénz, bármi), másrészt kapcsolatokon keresztül megismerhetek másokat is.
2021. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nincsennek barátaim mert nem találtam olyat aki mindig ott lenne mellettem ha szükségem van rá. Viszont ha minden jól megy és gazdag leszek, akkor az érdekkapcsolatok is jól jönnek. A lényeg, hogy szórakoztassanak és ha kellenek ott legyenek. Még ha nem is baráti szeretetből. Ha vannak bábuim az nem rossz. Jobb mint a semmi.
2021. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem emberfüggő, de a többség félre tudja tenni a büszkeségét és beéri azzal, ami van.
2021. dec. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Az egyedüllét a legjobb.
2021. dec. 9. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezerszer inkább egyedül. Engem amúgy is az kapcsol ki, az tölt fel, ha egyedül vagyok.
2021. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Most is azért vagyok egyedül, mert elegem lett a felszínes kapcsolatokból. Nem mondom, hogy jó így, de mindenesetre jobb, mint régen.
2021. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is azért vagyok egyedül, mert megelégeltem a felszínes és/vagy érdekkapcsolatokat. Abszolút nem volt egyszerű döntés ezt meglépni, elég sokat rágódtam is rajta (többet is, mint kellett volna), és bár ez sem a legjobb dolog, határozottan jobb mégis, mint a másik opció.
2021. dec. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdek kapcsolatnak minősül az is amikor ilyen tessék lássék rokonok akkor hívnak meg minket amikor valakinek van a szülinapja. Közben meg se híre se hamva sincs.. Ennyiből a szülinapozást is hanyagolhatnánk.
2022. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!