Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit vegyek egy random lánynak...

Mit vegyek egy random lánynak secret santara?

Figyelt kérdés
Van egy baráti társaság, ahol kihúztam egyik barátom barátnőjét. Semmit nem tudok róla, és kb. nem is találkoztunk azelőtt. Mit lehet 5 000 Ft értékben venni aminek egy lány tuti örülne?
2021. dec. 9. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Mintás zokni pl. Avokádós vagy valami gyümölcsös

Csoki

Pepcoban vannak tökjó bögrék


Esetleg kombinálnatod úgy is, hogy veszel egy nagyobb bögrét és abba pakolod ezeket bele.

2021. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Én ilyenkor mindig ajándék mozijegyet veszek, 1 évig felhasznalhato, arra megy el, amire akar. Szerintem jó ajcsi.
2021. dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Valamilyen ajándékutalvány (pl. a mozijegy, amit előttem írtak, tök jó ötlet), valami karácsonyi mintás akármivel (pl. zokni, bögre, dekoráció) esetleg egy kis édességgel. Ezzel nehéz mellélőni. Nem túl személyes, de olyannak, akiről nem tudsz semmit, nem rossz. Vagy a többeiktől puhatolózz ne túl feltűnően, hátha akkor meg fogsz tudni valamit róla, ami alapján már lesz ajándékötleted.
2021. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Johanna81 válasza:
37%
Egyik évben mi csináltunk hasonlót a munkahelyen. Én vettem neki mindenféle lottószelvényeket (amiket én töltöttem ki és még nyilván nem volt sorsolás bennük). Az egyikkel nyert is valami 1200 forintot.
2021. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző, én biztos megőrültem volna ha valakit milliárdossá teszek. :D
2021. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!