Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért Ijen a legtöbb ember,mié...

Miért Ijen a legtöbb ember,miért kell így viselkedni?

Figyelt kérdés
Én nekem is voltak a múltban rossz tetteim.Egy édes kislány voltam jó lelkű nagyon kedves szülőkkel,mindenkihez jók voltak még a pénzkéregetőket is emberszámba vették és segítettek rajtuk,egy angyalok voltak.Én is jószívű lettem mint ők,de ahogy tini lettem majd cseperedtem egyre több rossz akaróm lett,ártékony emberek.Szidalmazást megalázást gúnyt és verêst kaptam közben volt hogy én is lázadtam párszor.Csalódtam emberekben minél kedvesebb és jámborabb voltam és tapintatos odafigyelős másokra,az emberek velem annál gonoszabbak lettek de inkább nők.Van egy mostohám aki borzalmas ember és gyűlől.Barátom anyja szintúgy pedig kívülállók azt mondják rám hogy aranyos ember vagyok.A főnököm is rühell pedig elvégzem a munkám,volt hogy tanárok főnökök rühelltek.Jó ember vagyok szerintetek miért van ez?
2021. dec. 15. 02:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sokszor ragadozóösztön, meg a közvélekedés áldozathibáztató passzivitása. Az egyik szar ember kiválasztja magának a legsebezhetőbb embert a környezetéből áldozat gyanánt, kínozni kezdi, a többi szar ember meg követi őt ebben és szintén ráuszul a kipécézett áldozatra. Ezek hajlamosak falkásodni. Általában apró jeleket figyelnek, ki a sebezhető.


Az erőszak, ha már kialakult, nagyon nehéz leállítani. Ezek lavinaszerű folyamatok.


Az iskola, ahol tanulsz tart még? Sajnos ezekben a rossz légkörű, áldozathibáztató jellegű országokban (mint hazánk), még mindig az iskola jelenti az egyik lehetséges mentőövet a nagyon kevés lehetséges kitörési pontok közül.

2021. dec. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem a szülők elvesztése miatt.


Az jó, hogy olyan példát tudtak mutatni, hogy a kéregetőket is emberszámba vették.


A mostohaanya, ő a gyámhatóság által kijelölt rokonként lett a mostohaaanyád, valami nagynénit vagy hasonlót jelöltek ki?

2021. dec. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a mitomániás?
2021. dec. 15. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
bocs, de aki leírja így az "ijen" szót, azt én is ütném
2021. dec. 15. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
IJen??? 😦😦😦
2021. dec. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ébresztő nem istenből vagyok én is hibázhatok
2021. dec. 17. 03:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!