Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most szilveszterkor be akarok...

Most szilveszterkor be akarok rúgni!!! Eddig egyszer se jött össze ez mert a szüleim nem adnak annyi piát, hogy a berúgás megtörténjen! (Sajnos el is zárják úgy a lakásban hogy egyedül nem tudnám megszerezni a piát.) Hogy rúgjak akkor mégis be? Tipp?

Figyelt kérdés

Az hogy a barátaimmal menjek valahova majd Szilveszterkor azt meg nem engedik, megtiltották. Szóval itthon kéne elrendezni a berúgást valahogy.

Az a baj, hogy a szüleim minden lépésemet követik, szóval nehéz ügy, de idén akármi is lesz akkor is be akarok rúgni, legalább 1 kicsit.


Pezsgőből max. 1 pohárral szokták engedni hogy igyak, a borból szintúgy csak egy pohárral ihatok.... 17 éves vagyok pedig.



2021. dec. 17. 12:33
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
78%
kérd meg őket hogy adjanak többet nem fogsz belehalni
2021. dec. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
87%
Megértem szegény szüleidet, nem lehet könnyű egy papíron 17 éves, mentálisan a 6 éves gyerek szintjén levő utódjukat gardírozni.
2021. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
87%
Adom a #2-t! :)))))
2021. dec. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
2/te ezt honnan veszed hogy mentálisan hat éves vagyok??? Max te ha ilyeneket feltételezel rólam! Egy hat éves képzeld nem akar berúgni! Meg egy hat éves nem akar bulizni szilveszterkor!
2021. dec. 17. 12:48
 5/50 anonim ***** válasza:
84%
Nem véletlenül kötik 18 éves korhoz az alkoholvásárlást. Bár mondjuk még azt is keveslem, Amerikában 21 év a min. határ. Jobb lenne, ha pár évig még te is a kölyökpezsinél meg a citromos sörnél maradnál.
2021. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
24%

17 évesen nem engednek sehova?

Ezen változtatnod kéne, azért nem kell szót fogadnod mindenben.

Mondjuk nem tűnsz túl érettnek, szóval valahol megértem a szüleidet.


Tömény szeszeknél lehetnek opciók.

Általánosságban ha valami fel tud szívódni a szájüregedből, az rögtön a véráramba kerül, így gyorsabban, erősebben hat.

2021. dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
89%

4: pedig igazat ír!


Nincs egyetlen 18éves haverod/ismerősöd/unokatesód/ stb. se, akit meg tudnál kérni, hogy vegyen neked piát...? HA már annyira be akarsz rúgni....


LOL

2021. dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
73%

#2

:-DDDDDDDDDD

2021. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Van jó pár 18-20 éves ismerősöm de azok meg nem vesz nekem, hanem beárulnak a szüleimnél hogy piát kértem tőle meg cigit. (tapasztalat)
2021. dec. 17. 12:56
 10/50 anonim ***** válasza:
54%

Magyarázd el nekik hogy amúgy te is egy önálló öntudattal rendelkező emberi lény vagy, pont mint ők, illerve magyarázd el nekik hogy te is képes vagy elővigyázatosan cselekedni mint sok más emberi lény.

Legalábbis, ha a szüleid annak tekintenek.

Ez függ attól hogy téged egyáltalán önálló és gondolatokkal rendelkező emberi lénynek titulálnak-e.


Vagy esetleg ignoráldd a "nem engedték meg" dolgokat? Tudod, kint az életben sok dolgot nem engednek meg neked, amit amúgy meg fogsz tenni. Vagy ha én most megtiltom neked hogy az életed hátralévő részében táplálkozz? Esetleg ha ugyanezt az tiltja meg aki megszült? Mi a különbség?

Vagy mi lesz, megvernek? Ennyi erővel közöld, hogy nem engeded meg nekik hogy megverjenek. Sőt, ha megteszik ezzel még mehetsz a családsegítőhöz is.


Én 15 évesen költöztem el a szüleimtől, és életem legjobb döntése volt. Sokkal jobb minőségű és sikeresebb életem van azóta.


Mindemellett, óvva intelek arra, hogy óvatosan igyál. Egyszerre ne sokat és töményet, illetve mindenképp menj el a barátaidhoz, egyedül nem jó inni.


Valamint, nem értem hogy miért csak pont ezen az egy éjszakán nem engednek ki a házból. Az év többi napján nem árulnak alkoholt?...

Ennyi erővel be lehetne téged zárni az év 365 napjára...

2021. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!