Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lampalaz ellen barmilyen szer?

Lampalaz ellen barmilyen szer?

Figyelt kérdés
Sajnos borzaszto lampalazam van, ha sok ember elott eloadast kell tartanom. Elotte altalaban nem izgulok de amikor elkezdem par perc mulva egyszeruen remeg az egesz testem es alig kapok levegot... Alapvetoen nem vagyok egy visszahuzodo szemelyiseg, sot... De valamiert ez nekem nem megy... Van barmi tabletta (akar veny koteles) amit ha bevennek elotte akkor nem kezdenek el remegni+nem menne el a hangom?

2021. dec. 18. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Önbizalom.
2021. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Keress rá Neisz Laura cikkeire. Nem tudom most éppen mennyi előrhető belőle ingyen, de eleinte elég jókat írkált. Én aztán ráuntam, mert elment olyan irányba, ami már nekem nem jött be, de voltak benne jó dolgok
2021. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Brandenburg Neuro



Persze ez inkább a hétköznapi stressz és szorongásra tökéletes , de egy próbát neked is megér . Ha nincs jobb .

2021. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Wörishofene Nervenpflege - Rossmann, citromfű tea - gyógynövény bolt.

Sok szereplés - nekem ez vált be, eleinte nagyon izgultam, de mindig egy picit könnyebb lett, ahogy többször kiálltam mások elé, valahogy megszoktam, nem újdonság. Plusz tudatositom, hogy most az én kezemben van a gyeplő.

2021. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!