Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hány évesen tervezed befejezni...

Hány évesen tervezed befejezni a bulizást, ha most sokat jársz?

Figyelt kérdés
Mikor kezdted?
2021. dec. 26. 16:25
 1/7 Tiara17 válasza:
38%
Ez hülye kérdés kicsit.bulizáshoz sose öreg az ember.én addig fogok járni diszkóba, mig az egészségem engedi.nem feltétlen röhögnék ki azt az embert aki 50évesen is diszkóba jár,attol függ hogy adja magát elő.
2021. dec. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

15 évesen kezdtem

2 nap múlva leszek 27

ideje elkezdeni visszavenni, és az egyéjszakások helyett barátnőt találni, a jövőre koncentrálni


26/F

2021. dec. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem voltam soha kemény bulizós, de ezt a szintet szeretném tartani életem végéig a saját lelki egészségem érdekében.
2021. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem látom értelmét. 5g kristály karácsony alatt haverokkal, nem alszunk egy ideig még :) Holnap csak dzsó azt alvás, szilveszterkor meg újra buli. Toppos nők, henessy, jack dániel barátom, amfetamin azt megy reggelig mercedes benzből üvölteni fog a zene
2021. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem korhoz kötött.
2021. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kor max. a baráti társaság korát határozza meg a buliban.


De talán még azt sem.

2021. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Idősebbeknek is van szórakozóhely.
2021. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!