Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Találkoztál már hollywoodi...

Találkoztál már hollywoodi színészekkel, híres énekesekkel testközelből?

Figyelt kérdés
Jöhetnek érdekes sztorik ha vannak.:) Én Angelina Jolie-val mikor itt forgatott, sikerült 2 méterre lenni tőle. Jude Law-t is láttuk, mikor itt forgatott.
2021. dec. 27. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt itt forgatott Jeremy Irons, és szembejött velem a Rákóczi úton, a Blahához közeli árkádok alatt.
2021. dec. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyári diákmunkán voltam abban az étteremben, ahol sok hollywoodi sztár is jár. Nekünk dolgozóknak soha nem szabad beszélgetést kezdeményezni. Anthony Hopkins is járt ide és tudta ezt a szabályt is. Mindig úgy intézte a rendelést, hogy tudjunk vele beszélgetni. Nagyon kedves ember.

Késöbb a férjem munkahelyén Elton Johnnal és Placido Domingoval találkoztam.

A KISS együttes énekesével Gene Simmons-szal pedig még magyarul is beszélgettem egyik könyve dedikálásán. Anyukája magyar volt, ezért beszél magyarul is.

2021. dec. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Martin garrix
2021. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én Arnold Schwarzeneggerel pár éve amikor budapesten járt. Apukám ismerőse volt a sofőrje és ő általa tudtam vele egy képet készíteni, életre szóló élmény volt testközelből látni egy akkora legendát.
2021. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1: Úú Jeremy Irons jó színész.:)


2: Ez de szuper lehetett, hogy Hopkins ilyen jó fej volt.:) Bárokban dolgozóként mondjuk belefut az ember hasonló helyzetekbe, már ha a város menő helyein dolgozik, pl. sok színész szereti a lepukkant kultúr helyeket jobban, mint az elit éttermeket. Tök jó, hogy a KISS-t is szereted.:) A glam rock kultúra egyik meghatározója a Mötley Crue mellett.


4: Schwarzival sokszor lehet találkozni az Oktoberfesten is, de egy sofőrös dolog azért közvetlenebb.:)

1: Úú Jeremy Irons jó színész.:)


2: Ez de szuper lehetett, hogy Hopkins ilyen jó fej volt.:) Bárokban dolgozóként mondjuk belefut az ember hasonló helyzetekbe, már ha a város menő helyein dolgozik, pl. sok színész szereti a lepukkant kultúr helyeket jobban, mint az elit éttermeket. Tök jó, hogy a KISS-t is szereted.:) A glam rock kultúra egyik meghatározója a Mötley Crue mellett.


4: Schwarzival sokszor lehet találkozni az Oktoberfesten is, de egy sofőrös dolog azért közvetlenebb.:)

1: Úú Jeremy Irons jó színész.:)


2: Ez de szuper lehetett, hogy Hopkins ilyen jó fej volt.:) Bárokban dolgozóként mondjuk belefut az ember hasonló helyzetekbe, már ha a város menő helyein dolgozik, pl. sok színész szereti a lepukkant kultúr helyeket jobban, mint az elit éttermeket. Tök jó, hogy a KISS-t is szereted.:) A glam rock kultúra egyik meghatározója a Mötley Crue mellett.


4: Schwarzival sokszor lehet találkozni az Oktoberfesten is, de egy sofőrös dolog azért közvetlenebb.:)

2022. jan. 3. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!