Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van más is aki megbánta hogy...

Van más is aki megbánta hogy soha nem volt szórakozóhelyen meg koncerten se? Vagy csak én?

Figyelt kérdés
Mivel nagyon visszahúzódó vagyok ezért sose voltam, szorongok is. De rájöttem ha iszok akkor jobban vagyok. Szóval csak annyi lett volna a megoldás hogy inni kell kicsit. Már bánom mert ha tegyük fel nem is tetszene de azért jó lenne tudni milyen. Meg így nem lett párom se, ha néha jártam volna most lehet hogy lenne. Jól el bszodott minden. Más is van így? 30F

2021. dec. 29. 10:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mivel én is visszahúzódó, otthon ivós vagyok, nem vágyok társaságra, meg bulikra, ezért miért is hiányoznának ezek a programok? Pont azért nem megyek sehová, mert nem akarok. Fölösleges agyalni rajta, miért kár hogy nem mozdulok ki. Nem kell és kész.


Ez olyan, mintha valaki azon agyal, miért nem tanult meg soha horgolni, miközben amúgy sem érdekli.

2021. dec. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen még nem késő. Mi is elszoktunk menni néha, ahogyan az idő engedi. Bár még egyikőtünk sem családos, így könnyebb.
2021. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Simán elmehetsz most is :)


Érettebb fejjel még biztonságosabb is.

2021. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó sok fesztiválon meg koncerten voltam, még sincs párom, szóval nincs összefüggés.
2021. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen még ne temesd magad, mert ezzel csak azt éred el, hogy a következő 30 évet is csak önsajnálattal töltöd.

33 éves vagyok, igaz nem mostanában kezdtem, de a mai napig járok koncertekre és a koncertre szeretni járó korosztályunk nagy része szintén ezt csinálja. Sokszor egyedül megyek, mert egyik barátomat sem érdekli az adott zenekar, na és, így is simán jól tudom magam érezni, mert a zene a lényeg. Téged se tartana vissza semmi, ha tényleg menni akarnál.

2021. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
30 éves vagy simán mehetsz nyugodtan. Nem csak disco van. Vannak szabadtéri koncertek, karaoke bulik stb stb.
2021. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
koncertre szeretni járó korosztály az koncertekre járni szerető akart lenni, ez a mai nem az én napom :D Előző voltam
2021. dec. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ja amúgy én nem bántam meg teljesen mas világ vagyok. Meg én nem is bírom a fülem miatt nekem kellemetlen mivel az egyik fülemre nem hallok és a tul hangos zene egyreszt fizikalisan fáj másreszt utana nem hallok semmit es hiaba szolnak nekem vagy hiaba beszélgetnek tatsasagba nem értek semmit a nagy zaj vagy zaj miatt. Igy értelmetlennek is éreztem az ottlétemet mert semmi értelme ha nem tudok bekapcsolodni nem tudom mirol van szó, min nevetnek és stb. Kivülálló feeling.


Egyszer kétszer voltam koncerten es egy ilyen buli szeru valamibe eso sorokba mentek termeszetesen a tobbiek, egyszer helyet kellett cserélnem mert mellettem volt az erősítő fuj de szar volt masszor meg inkabb tavolodtam a szinpadtol inkabb moge mentem ugy elviselhetobb volt de az ilyet hogy magyarazza az ember, szembol tavolabbrol se bírtam azt az akusztikat fizikalisan, de nagyon szar volt es utana plane a jo fulemre is alig vettem az adast de szerencsere kidugult. Szerintem vannak izgalmasabbak ettol.

2021. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Igen
2021. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
* első sorokba mentek természetesen a többiek
2021. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!