Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nyugaton mennyire nyitottak a...

Nyugaton mennyire nyitottak a feketék barátság terén?

Figyelt kérdés
2021. dec. 29. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol így, hol úgy. Amikor Angliában éltem, úgy alakult, hogy sokat mozogtam feketék között. Kedvesek és udvariasak voltak, de tartották a három lépés távolságot. Mondjuk annyira más világ voltak, hogy én sem erőltettem a kelleténél jobban a barátkozást.
2021. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Ha ki mondod előttük az N betűs szót akkor semennyire. Amúgy meg olyanok mint itthon a cigók. Van a normálisabb és a gettósított típus.
2021. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Magyarországon láttam csak feketéket. A déamerikai feketék nagyon barátságosak voltak.

Afrikai feketék közül találkoztam eggyel aki első találkozásunkor már mint egy jó barátját kezelt, de nem rájátszott, tényleg jó természete volt és jól éreztem magam vele.

A többi fekete aki afrikai volt és itt élt mindzárkózott volt, nehezen kommunikáltunk, de megvoltak a fehér barátaik.

2021. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1

Én cigányok között nőttem fel, így nekem csak annyiból lenne nehéz hogy be kellene szoknom közéjük.

2021. dec. 29. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

“Amúgy meg olyanok mint itthon a cigók. Van a normálisabb és a gettósított típus.“


Jó néhány még a magyaroknál is jóval kulturáltabb, nem tudom hogy jönnek ide a cigányok…arányokat tekintve pedig méginkább kérdőjel

2021. dec. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ausztriában magát nagymenőnek képzelő török csúfolta a néger kollégáit,látszott hogy szegény embereknek milyen rosszul esett de nem mertek neki vissza szólni.

Velem például nagyon rendesek voltak a négerek.

Ilyen rossz indulatot még nem láttam töröktől.

2021. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Londonban mindenféle ember van feketék között is. Barátságosak, ha van távolság tartás, az inkább abból adódik, hogy muszlim a legtöbb, és ha olyan irányzatot követ, nem enged a bizalmába hitetlent. El lesz veled, de nem lesztek feltétlenül barátok.
2021. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki a cigányokhoz hasonlítja őket, annak fingja sincs a feketékről és legfeljebb a híradóból ismeri őket. A gettó kultúra csak az afroamerikaiak között olyan népszerű, de ott is csak egy kisebbségről beszélünk.
2021. dec. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!