Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rossz szilveszter, bánkódás?

Rossz szilveszter, bánkódás?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor egy bálba mentünk baráti társasággal, eleve maga a megszervezés sem tetszett, de volt ott valami büdös gyökér gyerek aki felkért táncolni azért hogy kötekedjen. Mi jó van ebben? Kérdezi tőlem hogy miért nem jelöltem vissza facen, ami már legalább 2 éve volt, meg hogy ő annyira ronda? Most őszintén nekem kötelező vissza igazolnom egy olyan embert akit nem ismerek max látásból? Nem tudom miért de ez után annyira szarul éreztem magam, amúgyis szar volt a kedvem de ez még rátett, arra nem volt képes hogy koccintáskor boldog új évet kívánjon. Most attól is tartok hogy ez a gyerek szokott járni bulizgatni már látni se akarom többé, de mi lesz ha egy buliba megint összefutunk?
2022. jan. 1. 03:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, mi lenne? Kerüld ki nagy ívben és ne elegyedj vele beszélgetésbe, ha nem bírod az ábráját.


Komolyan ez rontotta el a szilvesztered? Felejtsd el a tagot, foglalkozz magaddal és hogy jól érezd magad. BUÉK.

2022. jan. 1. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szrd le, kit izgat. Megmondod h tipli van es elvagy a haverjaiddal 🤷‍♂️
2022. jan. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!