Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz ha nem bulizok Szilveszter...

Gáz ha nem bulizok Szilveszterkor és is itt irgatok a gyakorin?

Figyelt kérdés
Nem hívtak meg sehova. Magányosan töltöm.

2021. dec. 31. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a párommal és a gyerekkel. Párom hajnalban megy melózni. Ülünk és bámuljuk a tv-t. Nagyon gáz???
2021. dec. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy pont ugyan olyan nap, mint az összes többi... életem összes szilveszteri bulija atomgáz volt és mindig csalódás volt... ettől a naptól az emberek 99%-a valami atom bulit vár, amiben amúgy sosincs része... hat megsúgom, aki az ev többi napján nem tud bulizni, az szilveszter sem fog tudni...
2021. dec. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azért vagyok itt, mert várom, hogy el kezdjünk ünnepelni. :D
2021. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Tudod, 16-19 évesen még nekem is buli volt, a dzseki zsebe tele volt petárdával, de még raktam a pulóverem zsebébe is, jól berúgtunk mindig, viszont ma már gyengék a szilveszterek meg úgy a fiatalok is...

29F

2021. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát elég gáz de én itt vagyok neked. :)
2021. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez már csak azért is vicces kérdés, mert olyanoktól kérdezed akik szintén gykra írogatnak ma este.

Így meg mit mondjunk? Hogy igen, gáz, ásd el magad?😅


Amúgy is felesleges azon kattogni hogy mi gáz, és mi nem gáz. Az a fontos, hogy mitől érzed jól magad. Ha jól elvagy, akkor remek. Ha szomorú vagy az egyedülléttől, akkor használd fel ezt a szomorúságot arra, hogy ösztönözzön a mások felé nyitásra, így a jövő szilvesztert nem kell majd egyedül töltened.

2021. dec. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Nem gáz
2021. dec. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
És miért nem mész egyedül? Olyan vagy mint itt az emberek? Kocsmába nem mernek bemenni mert szét szedik.
2021. dec. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, esetleg beszélgess itt valakivel.
2021. dec. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Én mint ahogy az előző 3 szilveszteremet is tanulással töltöm és indőnként feljövök gyakorira vagy youtubera, mert mentálisan nagyon nem bírom.


Szerintem nem gáz, de egy intő jel, hogy kezdj valamit az szociális életeddel, hogy jövőre akár csak 3-4 év múlva legyen valami programod szimveszterre.


Nem, mert fontos, inkább amiatt amit jelképez, hogy vannak olyan emberek a környezetedben, akik eléggé foglalkoznak veled, hogy ünnepek alatt veled legyenek.

2021. dec. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!