Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most reggel vettem észre hogy...

Most reggel vettem észre hogy egy nekem tetsző fiú akivel tényleg jókat szoktunk dumálni elhívott tegnap messengeren koncertre. Baj lesz hogy nem mentem vele? De észre sem vettem ugye az üzit....

Figyelt kérdés

#fiú #koncert #Allee #messengre
2022. jan. 9. 07:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Pedig szívesen elmentem volna vele, még soha senki nem hívott buliba.
2022. jan. 9. 07:51
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi baj lenne belőle? Mondd meg neki, hogy nem vetted észre az üzenetet, legközelebb hívjon föl! Add meg neki a számod!
2022. jan. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csütörtökön volt a meghívás? Menj el hozzá és kárpótold valami kedvességgel.
2022. jan. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy nem vetted észre, de elmentél volna!
2022. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, csak a "nem vettem észre", néha lekoptatós duma is. Írj mellé valamit arról, hogy menjetek legközelebb, vagy keress ki másik koncertet, amire mehetnétek.
2022. jan. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy olvasta-e az üzenetet, azt látja az üzenet feladója, nem? Szóval abból levágós, hogy "lekoptattak", azaz hazudik az ügyben a kérdező vagy tényleg nem vette észre.

Annyira nem görcsölt azon, hogy ott lesz-e a kérdező, mert ha igen, akkor ránéz az üzenetre többször, hogy azt olvasta-e a kérdező. Ha meg látja, hogy nem, akkor felhívja! Lehet Ő volt a 10. akit elhívott, lehet írt az összes haverjának is...

2022. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha messengeren küldted akor az kijelzi hogy nem láttad amúgy meg mond meg neki hogy nem látadd az üzenetét de nagyon szivesen elmentél volna a koncertere esetleg ha az neked jó akkor mond azt neki hogy legközelebb hívjon fel vagy ilesmi
2022. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük nincs gond.
2022. jan. 10. 19:51
 9/9 anonim válasza:
nagyon örülök hogy minden rendben küldenifogok neked egy üzenetet mertkérdezni szerenék majdvalamit egyébként hssnos volt a válaszom
2022. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!