Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Barátnőm olyan “elv” szerint...

Barátnőm olyan “elv” szerint él, hogy majd akkor veti bele magát az ismerkedésbe, ha sikerül eljutnia abba az országba, ahol élni szeretne (kb. 2 évet mondott) Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Én nem tudtam először mit mondani erre, viszont ha jobban belegondolok, akkor van benne ráció. Azt mondta így nincs semmi kötöttsége. Te mit gondolsz?

2022. jan. 9. 15:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen érthető.
2022. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
jogos
2022. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Az más kérdés van e realitás alapja, hogy valóban ott fog élni. Pl Amerikára kevés az esély, de Anglia simán összejöhet
2022. jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Igaza van, csak mivel emberek vagyunk és nem robotok, simán lehet beleszeret valakibe itthon, de ha nem itt akar élni, igaza van, hogy nem keres minden áron itt partnert.
2022. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A mentalitást említette még, hogy még azért költözne el, hogy kulturált mentalitású emberek között éljen és azzal nem lenne előrébb, ha idegen országban magyar mentalitású palival kellene élnie.

Egyébként én is megértem az álláspontját.

2022. jan. 9. 15:11
 6/16 anonim ***** válasza:
2%

Tehát őszerinte csak az általa kiválasztott országban vannak "kulturált mentalitású" férfiak?!

Ha ennyire lökött a csaj, akkor nem biztos, hogy kelleni fog majd egy "kulturált mentalitású" pasasnak.

2022. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%

A távkapcsolat nem jó, megértem.

Másrészt az ilyen ember tényleg húzzon el innen, és ne rontsa itt a levegőt. Legyen az angolok lába kapcája, vagy akiké akar.

2022. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
12%
Pont olyan mentalitású mint az a celeb aki a múltkor a tv-ben kijelentette, hogy eleve csak olyan férfibe tudna beleszeretni, aki gazdag.
2022. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A gyűlölködést abba lehetne hagyni! Nem a minősítését kértem, hanem a kérdésben említett szemléletről véleményt. Nem is ismeritek!
2022. jan. 9. 15:36
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Van egy ország,ahova mindenképp kiakarok költözni,jelenleg még tanulom a nyelvet,remélhetőleg pár éven belül sikerül kijutnom.Én is úgy vagyok vele,hogy nem jövök össze magyar pasival,két oknál fogva:egyrészt nem nagyon hiszek a távkapcsolatban,másrészt mi van,ha a pasi Magyarországon akar maradni mindenképp?Amit most mondani fogok nagy felháborodást fog okozni,de nem vagyok hajlandó lemondani egy pasi miatt az álmomról.Az embernek csak 1-2 nagyobb álma van,amiért dolgozik,pasiból viszont rengeteg van a világban.Én is akkor tervezek ismerkedni,miután kiköltöztem
2022. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!