Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik verziót tartod valószín...

Melyik verziót tartod valószínűbbnek?

Figyelt kérdés

A nézésről van szó. Szerintem, ha valakivel sokszor találkozik a tekintetünk vagy nézzük vagy ő néz minket, akkor annak szerintem oka van. Lehet tetszés, lehet nem, de valami oka van. Az egyik barátom szerint viszont lehet simán is csak úgy nézni. Na, de minden alkalommal? Nektek mi erről a véleményetek?

Tudjátok, nem arról a bambulós nézésre gondolok.


máj. 12. 17:59
 1/3 anonim válasza:
100%
Én egyetértek a barátoddal. Személyes tapasztalatom alapján attól, mert megvan a gyakori szemkontaktus még semmit sem jelent. Persze lehet oka is, én nem mondom hogy nem, viszont egyetértek abban, hogy csak magában a "nézést" nem kell túlértékelni.
máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem sem kell mindenben (ilyesfajta) okot látni/keresni. Én is jártam már úgy, hogy néztem ki a fejemből (elgondolkodtam, vagy szimplán elbambultam), aztán valaki pont abból az irányból jött és engem nézett, feleszméltem, és pont összenéztünk. Ellenkező "szerepben" is voltam már. Egyiknek sem volt semmi extra jelentősége.
máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pontosan erre céloztam a leírás utolsó sorában, hogy nem erre gondolok.
máj. 12. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!