Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A szlávok agresszívak?

A szlávok agresszívak?

Figyelt kérdés

Vagyis. Úgyértem Jobban jellemzi őket az agresszió?

Ha igen miért?


2022. jan. 14. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ezen a ponton genetikailag a magyarok megkülönböztethetetlenek a szlávoktól, szóval nem hiszem hogy érdemes lenne pont nekünk ezen rágódni...
2022. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lennének azok? Talán a délszlávok egy kicsit temperamentumosabbak, de általánosítani nem lehet, mert még köztük is sokféle népcsoport létezik.
2022. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Fölöttem delszlàvok laknak. Igazi majomhorda. Szerintem néha huszan is vannak a lakàsban. Egymàsért ölnének is. Valamiért a cigók se kéregetnek tőlük.
2022. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen azok. Primitívebbek, riszindulatúbbak, butábbak is. Ebbe a mai villágban mindenkit el kell fogadni, most ez a divat. Pl valaki azt írja, temperamentumosabbak, most ez így PC, de igazából primitív ösztönlények. A délszlávokat jól jellemzi a macskajaj című film. Igaz, vicces formában, de bemutatja a lényeget. A civilizáció alacsonyabb fokán vannak. Sokat forogtam arra felé. Szerintem.
2022. jan. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazi ősemberek....egy fokkal jobbak a fekáknál...a csehek/lengyelek még valamt összehoztak a többi azt hiszi még mindig törzsi kulturakban letezik a vilag...ja van kocsijuk...ezt azert összehozták...óriási...
2022. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!