Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a bajom, miért unom azokat...

Mi a bajom, miért unom azokat a dolgokat, amiket az emberek többsége élvez?

Figyelt kérdés

Unom a filmek többségét, emiatt a mozi sem hoz lázba, pár óra alatt megunom a fürdőzést, wellnessezést, unom az utazgatást, a tengerparton sütkérezést, unalmasnak tartom a túrázást is, pedig sportolni szeretek. Elunom magam egy koncerten vagy fesztiválon is, az első pár számra még táncolok, utána már csak tűröm az egészet és kivárom, hogy a többiek kimulassák maguk.


Nem kifejezetten utálom ezeket a dolgokat, de nem tudom élvezni. Elmegyek, hogy boldoggá tegyem azt, aki velem van, de egy idő után azon kapom magam, hogy csak "várakozok", mintha egy rendelőben vagy bankban ülnék, hogy mikor megyünk haza. Nem vagyok nyűgös, de tudnék élni ezek nélkül, fejben nem vagyok ott és testben sem feltétlenül szeretnék ott lenni.


Miért nem tudom ezeket a dolgokat élvezni?


2022. jan. 21. 00:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%
Azért nem élvezed, mert nem vagyunk egyformàk. Az általad felsoroltakból többet én se szeretek csinálni, ezért nem is csinálom senki kedvéért. Van helyette ezer más dolog ami foglalkoztat, gondolom téged is. Csináld azokat és kész. Nem kell ezen nyavajogni, meg az outsidert játszani.
2022. jan. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs veled. Szerintem ez ilyen, hogy különbözőek vagyunk. Nekem is tök más amiket szeretek mint a legtöbb ember. Szerintem arra kell csak figyelni, hogy ne próbálja az ember azt csinálni, mint ők, mert nem fog működni, hanem azt ami neki is jó. Mert azért vannak emberek akikkel részben fedésben lehet ami érdekel.
2022. jan. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ohh, ha egyébként ennyi mindenben örömödet tudod lelni, akkor nincs itt gond szerintem. Nekem a koncertek, lagzik okoznak borzasztó kényelmetlenséget mert befeszülök, átmegyek teljes introvertáltba. Nem akarok táncolni mások előtt, olyan szétesetten görcsös és szerencsétlen mozgásom lesz, pedig otthon csomószor táncikálok ha egyedül vagyok. :) Nem élvezem az ilyen alkalmakat és próbálom kerülni is, utálom ha erőltetni akarják nekem, hogy érezzem jól magam. Ez vagy jön magától, vagy nem és kész. De ettől nincs gond szerintem, amíg megvan az ellenpólus addig ez belefér. El kell fogadnunk nem csak azt, hogy vannak mások akik valamiben nem jók, hanem azt is hogy mi is nyugodtan lehetünk mások. Néha persze úgy hozza az élet, hogy belekeveredünk mégis ilyen helyzetekbe, amit nem annyira élvezünk, de próbálni kell kihozni belőle valami jót, az adott szituban keresni számunkra érdekeset. Pl tengerparton heverészésnél vigyél valami társast, persze ne nagytáblásat amot aztán halásztok elő a homokból, meg viszi a szél :D De csak példaként írtam.
2022. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
9-es válaszod alapján szerintem semmi bajod, csak néhány barátodnak/ismerősödnek más az érdekedéi köre, te pedig nem tudsz nemet mondani, ha nem szeretsz valami programot egyszerűen ne menj el csak azért hogy xy jól érezze magát.
2022. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!