Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy nővel mennyire kell...

Egy nővel mennyire kell tudatni az anyagiakat? Berág a többség ha nem mondok olyankor semmit?

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarod tudatni? Prostizni mész vagy randira? Más értéked nincs, hogy ezt kell belengetned vagy mi van? Esetleg csak annyira futotta, hogy olyan nőket kukázz magad mellé, akiknek szellemileg ez a szint? Nem értem a koncepciót.
2022. jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Olyan helyre kell vinni, amit megengedhetsz magadnak akkor is, ha te fizeted a fogyasztását. Illetve meg kell mondani, mire hívod meg. Ha egy üdítőre, akkor azt.

A végén ha fizetni akar, akkor illik visszautasítanod.

És nem illik se panaszkodni, se elfogadni tőle dolgokat hosszú távon ingyen (pl. lakhatást).

Ha eljön hozzád autóval vagy vonattal, akkor illik téríteni az utazási költségét.

Ennél többről csak házasság esetén kell szót ejteni.

2022. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
#2, az utazás térítéssel nem értek egyet, csak abban az esetben ha állandóan az egyik fél utazik...
2022. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy egy példával éljek: ha egy randi során jobban érdekel a vacsora ára mint a lány, ott valami nagyon nem stimmel.
2022. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Én ott nem értem a kérdést, hogy az ismerkedés folyamán úgyis felméri a másik fél az anyagiakat is.


Nyilván nem kell azonnal bankszámla kivonatot mutatni.


De azért ismerkedés során csak leszűri a másik fél, hogy BMW vagy BMV (Busz-metró-villamos). Vagy hogy lakótársakkal/szülőkkel élsz esetleg saját lakásodban a Belvárosban.


Vagy úgy alapvetően az életfelfogás, gondolkodás, hosszú távú célok is valahol mutatják az anyagi helyzetet is.

2022. jan. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem direkt módon nem érdemes elmondani, hogy mennyit keresel és miket engedhetsz meg, ahogy beszéltek úgyis leszűri a másik.


Az meg teljesen normális ha negatívum számára ha mondjuk jóval kevesebb a fizetésed az övénél, mert mondjuk ő szeret évente 2x külföldre utazni.

(nyáron + télen síelni)


Ezért nem illik össze az életviteletek.

2022. jan. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj a nőknek azért van szemük. Szóval az öltözetből, kiegészítőkből viszonylag le lehet szűrni valamit. Persze ez még nem jelenti azt, hogy nincs mellette x millió hiteled. Ezek később jönnek fel. Általában ismerkedéskor nagy vonalakban már felmerül a mit dolgozol és hol élsz kérdés. Egy jól kereső haver mindig azt mondta, hogy gyári melós, ami végül is igaz, csak ő irodán van mint termelésirányító mérnök nettó 600k-s bérrel. Azt is hozzá kell tenni, hogy direkt szerényebb cuccokban járt, hogy ne a pénzét nézze egy nő, hanem őt magát.
2022. jan. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a lepontozást.


Ha ismerkedsz akkor a másik félnek előbb-utóbb be tudja határolni az anyagi helyzeted. És hacsak nem vagy titokban lottónyertes milliárdos akkor nagy csodák, meglepetések nincsenek.

2022. jan. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Az meg teljesen normális ha negatívum számára ha mondjuk jóval kevesebb a fizetésed az övénél, mert mondjuk ő szeret évente 2x külföldre utazni.


(nyáron + télen síelni)"


Pontosan erről beszéltem amikor célokról, gondolkodásról, életfelfogásról írtam.


Nyilván ha te is szeretsz utazni, síelni, akkor lesz ezzel kapcsolatos élményed, amit elmesélsz neki.


Így ebben a formában rögtön kiderül, hogy ő is szeret és már van egy közös pont. Plusz ebből már alapból leszűri, hogy van anyi pénzed, hogy megengedd magadnak az utazást. Ami nyilván még semmit nem jelent, mert határ itt is a csillagos ég. De egy kiindulási alap akkor is lesz.


Míg mondjuk én sokszor azt látom, hogy aki anyagilag nem engedheti meg, az felépít egy "nekem nem kell a flancolás" gondolkodásmódot. Nyilván ez már az anyagiaktól függetlenül egy ellentétet fog szülni, hiszen az egyik szeret utazni a másik nem.

2022. jan. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Problémás, ha egy kapcsolat alapjául a másik ember anyagi lehetőségeire tekint valaki. Nem kell, hogy elhiggyétek, de volt olyan nővel "dolgom", akinek egy szórakozóhelyen az volt az első kérdése hozzám - KÖSZÖNÉS HELYETT, - hogy "Van kocsid?"! Azóta is boldogan él - az isten tudja kivel és hol, - mert én szóba nem álltam vele többet, - na nem mint ha ismerkedni akart volna velem tovább a nemleges választ követően. :)

Valahol érthető, hogy egy nőnek természetes igénye, hogy nem akar a bizonytalanságba, a semmire szülni gyereket, de hogy valaki ilyen szinten telepedjen rá egy férfira és ilyen nyíltan vállalja fel, hogy "csak a készbe hajlandó beleülni", - lássuk be, - az sincs rendben!

2022. jan. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!