Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elfogadjam a jelölést, ha egy...

Elfogadjam a jelölést, ha egy idegen fiú bejelölt facebookon?

Figyelt kérdés

2022. jan. 31. 16:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
NE
2022. jan. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Én elfogadnám, aztán meglátod. Én is így ismerkedtem meg a barátommal, azóta már gyerekünk is van.
2022. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Csak ha megbízhatónak látod az ábrázatát.
2022. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
Én férfiként nem vagyok hajlandó idegen nők jelöléseit elfogadni, te védtelen naiv “nőként” hogy merészeled?
2022. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Mi történik, ha elfogadod? Semmi.
2022. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Minek?
2022. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Csak ha pasizni akarsz. Ha nem is ismered, akkor nyilván fel akar szedni, azért jelölt be.

Nálam is próbálkoznak időnként idegenek facebookon, de szánalmasnak tartom hogy bejelöl csak mert bejövök neki, de közben semmit nem tud rólam. Azt sem hogy egyáltalán passzol-e a személyiségünk, vagy hogy van-e valakim.

Valakinek biztos imponál ez az ismerkedés céljából való jelölgetés, bár nehéz elhinni... Ha neked ez oké akkor jelöld vissza.

Ha szerinted is szánalmas akkor utasítsd el.

2022. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ismeretlen személyt én se szoktam visszajelölni pasiként. Nyilván az más, ha ír is valamit, hogy hogyan bukkant rám, mit szeretne stb, akkor megnézem a profilját, mivel foglalkozik, van-e közös ismerős és válaszolok neki. A te döntésed.
2022. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy jelölés érkezhet véletlen nem odafigyeléssel is és ha visszajelölnéd még lehet ő törölne ki téged, ami még kínosabb lenne. Úgyhogy nem éri meg idegeneket visszajelölni. Én már jártam így, hogy pasiként visszajelöltem egy csajt és ő törölt ki az ismerősei közül, ami számomra még kínosabb volt.


Szóval a jelölések érkezhetnek véletlen nem odafigyeléssel is, hiszen a kit ismerhetek kategóriában nyomja az arcunkba a Facebook az elérhető profilokat.

2022. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
Ha tetszik a srác jelöld vissza!
2022. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!