Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mik a kedvenc beszédtémáitok?

Mik a kedvenc beszédtémáitok?

Figyelt kérdés

Miről szerettek beszélgetni, milyen beszélgetésekben érzitek jól magatokat?

Mikor ismerkedni próbálok vagy más emberek próbálnak barátkozni (neten), általában azt mondják: "bárkivel bármiről el tudok beszélgetni". Azt látom, hogy ez nem igaz, egy témát se tudnak javasolni, kedvencet végképp nem. Én önismeretről beszélgetek legszívesebben. És ti?



2022. febr. 9. 07:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

hát igen ez a "beszélgetek bármiről" aztán egy kukkot sem tud mondani, vagy épp a feldobott témákra pár szavas válaszai vannak...az ilyeneket jobb hamar rövidre zárni


ember függő kivel miről lehet jókat beszélgetni


sok témában lehet hosszan értelmesen beszélgetni pl: játékokról, szakmai dolgokról, filmekről, animékről, párkapcsolati dolgokról, erotikáról, hobbikról, jövőbeli tervekről...

2022. febr. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Könyvek, egészséges életmód, párkapcsolati dolgok, önfejlesztés.
2022. febr. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja, ha már az első az erotikát említi, igen, többször megtörtént, hogy ismerkedő oldalakon férfiak rögtön szexszel kapcsolatos beszédtémákat, kérdéseket húztak elő, visszakérdeztem, hogy más nem érdekli-e őket az életben, a válasz az volt, hogy dehogynem, beszélgessünk másról, de sajnos az első bővített mondatomra és más témafelvetésemre nem válaszoltak vagy megállapították, nem egymásnak valók vagyunk. Esetleg még: az erotikus témák felé kanyarodtak vissza megint. Miközben ők is azok, akik "bárkivel bármilyen témáról szívesen beszélgetek". :D
2022. febr. 9. 07:30
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden, ami a repülőkről vagy utazásról szól. De az anime, zene, pszichológia, csillagászat, spiritualitás, digitális rajzolás, sportok is nagyon vonzanak.


20/L

2022. febr. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

azért az erotikus témában is lehet kulturáltan értelmesen beszélgetni, vagy mint 1 kiéhezett marokmarcsis tinifiú :D


én erotikus témákban is jókat szoktam beszélgetni, sőt van amikor kifejezetten érdekeset, bár ha kimerül a téma, akkor felesleges erőltetni, de általában találtunk további témákat azokkal akikkel jókat beszélgettünk

2022. febr. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nekem még: utazás, utazási élmények, utazási tervek, érdekes helyek a világban.
2022. febr. 9. 07:34
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Nálam teljesen partnerfüggő.

Van aki inspirál és sziporkázom, a beszélgetés oda-vissza pattog mint a pingpong, másnál meg annyira unalmas, mintha a szorzótáblát mondaná fel és én is beragadok az érdektelenségbe.

Pedig széles látókörű ember vagyok.

2022. febr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

7: Dettó! :D


DE! Van talán pár olyan topik amikre tudat alatt kilyukadunk a partnereimmel.


Pölö: "Ötvédős kontratámadásra épített taktikából" is képes vagyok olyan módon tudat alatt eltekerni a dolgokat a pszichológiai/filozófiai/szocio szentháromság medréig, hogy meg szoktam lepődni magamon is, utólag. 😅


Azt már soxor a fejemhez kaptam, hogy velem olyan jó lelkizni. Állítólag ilyen a kisugárzásom. :) Szóval ilyen téren szeretek én is önismeret/ego/spiritualitás témájában beszélgetni. :)

2022. febr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
57%
Nem szeretek beszelgetni, mert mar az elso par szobol tudom, hogy mit akar mondani a masik, de utalom vegigvarmi mig szepen kifejti a mondandojat ... siman belevagok a szavaba es maris reagalok valamit, pedig meg vegig sem mondta mit akar :)
2022. febr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Csajok . Autók . Foci . Horgászat.


55/F

2022. febr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!