Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol formálhatnék kapcsolatokat...

Hol formálhatnék kapcsolatokat új emberekkel?

Figyelt kérdés

A covid járvánnyal egyidőben kezdtem el egyetemre járni, úgyhogy vagy sehogy, vagy csak nagyon nyögvenyelősen sikerült megismernem itt új embereket.


Vidékről jöttem fel Budapestre, nem ismertem korábban innen senkit.


Sok kedves ismerőst szereztem, de még senkit, akivel annyira egy húron pendülnénk, hogy sulin kívül is találkozzunk.


A karunk egy borzasztó csöndes hely, egy-egy félév nyitó- és záró kocsmázáson kívül nem igazán vannak programok, egyesületek.


Gondolkoztam valamilyen kör vagy egyesület felkeresésén sulin kívül, de más nem igazán jutott még az eszembe.


Elég random hogy mennyi szabadidőm van az egyes heteken. Nem vagyok koleszos, barátnő sincs, a családban nincs velem egykorú.


21/F



2022. febr. 16. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem itt a gyakorikérdéseken az is biztos.

Amiket írtál azok jó ötletek, én ajánlom még a tanfolyamokat is akár felnőttképzésben is.

Ezenkívül normális melóhelyen esetleg.

2022. febr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keressél valami hobbit. Hasonló érdeklődésű emberek között nagyobb eséllyel találsz olyat akivel egy húron pendültök, mint ha csak random keresgélnél. Milyen érdeklődési köreid vannak?
2022. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet nem annyira szeretsz sportolni, de ha esetleg találnál valami olyan csoportos edzést, ami egy kicsit is érdekel ott lehet, hogy tudsz ismerkedni másokkal. Vagy ha van egyetemi FB csoportotok és érzed magadban a bátorsàgot, akkor bedobhatod, hogy tartsatok valami ismerkedős estet. Biztos más is van a csoportban, aki hasonló helyEtben van.
2022. márc. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!