Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az ha tegyük fel a...

Miért van az ha tegyük fel a való életben találkozok egy olyan személlyel aki nem ismerősöm a Facebookon azt szinte rögtön ismerősnek ajánlja??

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor előfordult már az, hogy soha nem beszéltem az illetővel. Semmi kontakt nem volt köztünk csak annyi, hogy munkahelyen elmentünk egymás mellett. És ezeket a személyeket a Facebook rögtön felajánlotta a " kit ismerhetek " funkcióba.. Pedig sok közös ismerősünk sincs.. 2-3 max. Ha tegyük fel új dolgozóként jött max 2-3 alkalom után őt is felajánlotta ismerősnek.. Valamilyen szinten ez jó, mert ha szemrevaló a lány akkor le tudom csekkolni meg ilyesmik.. 😃 De azért kicsit olyan érdekes is egyben.. Veletek is előfordult már ilyen?
2022. febr. 19. 19:02
 1/5 Gugu Gabor ***** válasza:
Facebook a hely adatok alapjan dobalja fel őket sokszor vagyt9k ugyan azon a helyen
2022. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam ilyennel.
2022. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy biztos, 100%-ra. Meg ha meg is nezte a profilodat, ilyen lebukas nincs. Nem, ha valakit nezegetunk, nem leszunk ismerosnek ajanlva.
2022. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha vkit sokat nezegetek ő lesz nekem ajánlva ismerősnek.
2022. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Be van kapcsolva a GPS-ed? Az enyém igen. És mostanában állandóan Újbudai jelöltek hirdetéseit látom Facebookon, pedig Zuglóban lakom, de Újbudán dolgozom. Mondjuk én ebből azt a következtetést vontam le, hogy újra kellene gondolni a munka-magánélet egyensúlyát, ezek szerint annyit vagyok benn, hogy az algoritmus azt hiszi, ott lakom :D (egyébként meglepően okos, mikor albérletet kerestem, pár napon belül elkezdett marketplace hirdetéseket feldobni, mikor elromlott a mosógép, akkor szerelőket és új mosógépeket ajánlott. Engem ez valahol lenyűgöz, tudom, hogy egy élettelen algoritmus csinálja, aki nem figyel, szóval nem ijeszt meg).

Ja, szóval a kérdésre a válasz, helyadatok alapján csinálja. Ami akkor is működik, ha kikapcsolod a GPS-t, csak akkor pontatlanabb. Van egy gyorsétterem, amit gyakran látogatok, egy idő után elkezdte feldobálni az ottani személyzetet is.

2022. febr. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!