Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Taxisok,ha lattok egy alvo...

Taxisok,ha lattok egy alvo (nem csoves) embert fekudni az utcan hajnalban ,odamentek hozza es kinyomozzatok,hol lakik es haza viszitek ?

Figyelt kérdés

Elvileg van penz az illetonel vagy ,akivel lakik kifizeti.


Siman aldozatul eshet rablas,emberrablak,szervkereskedelemnek az ilyen ember.


Szerintem meg borravalot is erdemeltek,ha ilyen ugyfelet hazajuttattok .


A kerdest a sok magat hullareszegre ivo felelotlen fiatal ihlette.



#munka #taxi #Uj ugyfel
2022. febr. 25. 04:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is, szarnak rá. Pont az hiányzik hogy valami részeg teliokádja a kocsijukat. Az meg kétszer se biztos hogy van pénzük ha mindet elitták az éjszaka.
2022. febr. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szervkereskedő lennék, nekem pont nem kellene egy mattrészeg csöves selejtes májjal. Eleve nem hiszem, hogy ez a szervkereskedelem biznisz úgy zajlik, ahogy az urban legendekben (csapóajtó a próbafülkében, satöbbi). Rengeteg mindennek kell egyeznie donor és páciens között, random elrabolt emberek közt lehet, hogy évekbe telne, amíg találnál egy olyat, aki jó (addig meg egyrészt a szervre váró ember sorra kerülne törvényesen is, másrészt meg elkapnának a zsaruk).

A fekvő részeget sokkal inkább fenyegeti a kihűlés, a kizsebelés vagy hogy elütik.

2022. febr. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok taxis de nagy ívbe lesz4rnám az ilyen csőcseléket.

A taxisra rátámadhatnak, össze hányják, hugyozzák, fossák a taxit - a taxis bevételi forrását. Nem biztos hogy bárki is kifizetné az útjukat. Lehet ők fenyegetőznének a végén feljelentéssel. (rengeteg ilyet olvasni, hogy elhagytak valamit, egy jó indulatú ember visstavitte és nem köszönömöt kapott hanem ordibálást, fenyegetőzést/rendőrt hívtak rá)

Max rendőrt hívnék rájuk, ha nő az illető. Ne erőszakolják meg..

2022. febr. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Eltenném a p3nztárcáját, mielőtt még meglopják szegényt
2022. febr. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is más dolga egy taxisnak, minthogy szeretetszolgálatot játszon.
2022. febr. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Igazából le se sz@r senki, senkit. Nem csak a taxisok. Biztos hogy nem szállna ki a f@sza kis kocsijából. Amúgy meg gurul a kocsival, fekszik egy ember, honnan tudhatná az autóból, hogy részeg, drogos, vagy lecsapták? Nem olyan nagy grállovagok ám a taxisok, sőt! Talán még egy fiatal csajt ha lát, azért még talán megállna. De azt is eltudom képzelni, hogy ha annyira kivan ütve a lány, a taxis is berakja neki a brét egy félreeső helyen.
2022. febr. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok taxis, de kizárt sajnos. Nem tudom, hány ember halt már meg mert rosszul lett és mindenki elment mellette, hogy részeg disznó, de biztos sok.
2022. febr. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem vagyok taxis és nem is Magyarországon élek, de ilyenkor fel szoktam hívni a rendőrséget. Nálunk nincsenek csovesek vagy hajlektalanok az utcán, ergo ha valaki a padon fekszik, azzal valami gond van. Eddig kétszer fordult elő, hogy hívtam emiatt a rendőrséget.
2022. febr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%

"De azt is eltudom képzelni, hogy ha annyira kivan ütve a lány, a taxis is berakja neki a brét egy félreeső helyen."

Ez is elképzelhető cselekmény.

2022. febr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Ja, elképzelhető, de ilyenről még nem hallottam. Taxisok értelmetlen meggyilkolásáról viszont annál inkább.
2022. febr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!