Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt a legkínosabb randi...

Mi volt a legkínosabb randi élményed? Illetve mi volt a legkínosabb élményed egy társaságban? Miért és mit éreztél?

Figyelt kérdés

2022. febr. 27. 11:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Első randi: Késett vonat egy órát, szakadt az eső és nem volt esernyőm. Szóval egy órát késtem, tök elázva. Vacsi közben megjött váratlanul, fehér nadrágban voltam… így kb akkor le is léptem, mert tampon sem volt nálam
2022. febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elmentem vásárolni, persze nem nagy dolgokat. A randira jelölt kívülről megfigyelt, majd megállapításokat vont le, hogy ha járnánk, akkor neki kell kifizetni, ha házasok leszünk, akkor neki kell eltartani, ha együtt öregszünk meg, akkor ki fogja fizetni a ránctalanító műtéteket?
2022. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A randipartnerem olyan hangosan beszélt, hogy mindenki minket nézett.
2022. febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%

Kínos első és egyben utolsó randi: egy kávézóba ültünk, és kb. 40 percig egészen kellemesen telt, majd a srác közölte, hogy átmentem az első szűrőn, s bizonyára örömmel tölt el a hír, hogy részéről rendben van a dolog és járhatunk... - kössz.

Majd belecsapott a lecsóba, és elkezdte sorolni, min kell majd változtatnom: vágassam le és festessem be a hajam, hordjak másmilyen ruhákat, ne vegyek fel magassarkút, a szakirányom sem igazán passzol a világképébe, illetve, szeretné megnézni, kikkel barátkozom, hátha van köztük olyan, aki nem illik majd "hozzánk".

Hadd ne mondjam, hogy nem kaptam a nagyszerű ajánlaton, megköszöntem a lehetőséget, kifizettem a kávémat, és amilyen gyorsan lehetett, távoztam.

Érdekes tapasztalat volt.

2022. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Milyen szakirány ami nem tetszett neki?:D
2022. febr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7%
Amikor kopogtam és nyaltam, kielégítettem... Első találkozás, megbeszéltük. Szerintem a hölgynek kellemetlenebb volt a jelenet de kompenzáltam néhány orgazmussal.
2022. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivan?
2022. febr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legtöbb ilyesmi az ocsmány külsőmhöz köthető.


Még a régi szép chat.hu meg "küldj képet" időkből.


Egyik legkellemetlenebb az volt, amikor a lányon az első pillanattól látszott a csalódottság.


Rögtön közölte, hogy elszalad mosdóba, majd visszafelé jövet már a barátnőjével telefonált, hogy mégis össze tudnak futni, mert nem lesz a randiból semmi.


Aztán odajött, kérdeztem mi legyen, látszott, hogy "mindegy, leszarom" hozzáállása volt, így mondtam, hogy figyelj, megkönnyítem a dolgod, most felszállok erre a villamosra. Így is tettem.


Igazából a roppant lekezelő "nem vagy ember" hozzáállása ami fájt, mert értelmes ember nem így adja elő magát.


Meg úgy sok olyan volt, ahol igazából el-el dumáltunk, de én is eléggé fura gyerek vagyok, a lányok is azok voltak így kellemetlen volt az egész.


Volt aki tök hangosan óbégatva beszélt, meg olyan kellemetlenül viselkedett.

2022. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

De olyan is volt, mit én rontottam el. Ráadásul nem első randi.


A lánnyal megbeszéltük, hogy Erzsébet hídnál 5-kor találkozunk.


És viszek neki egy Americana csokit mert az a kedvence.


Előtte kérdezte, hogy jut oda. Mondtam 47 villamos pont oda visz... ja a szabadság hídhoz, így sétálhatott télen... :D


Másrészt előtte leadás volt egyetemen egész este nem aludtam, ledőltem hogy pár órát csak alszok előtte.


Arra ébredtem, hogy csapódik az ajtó, szobatáram jött vissza. Ahogy kinyílt a szemem tudtam, hogy "na ezt elb..sztam" :D Valami 5 óra 10 perc volt, volt vagy 3 nem fogadott hívásom. Mondtam, sietek hogy tudok.


De még le is kellett fürödjek előtte, borotválkozni sem maradt időm, meg rendbe szedni magam.


A szobatársam elküldtem, vegyen egy Americana csokit. Ami nyilván hülyén hangzik, így vett valami rohadt drága bonbont, hogy "ezt szeretik a nők"


Szóval úgy legalább 1 óra késéssel oda állítottam hulla fáradtan, csapzottan, az elég ideges csajhoz.


Aztán a kezébe nyomtam a bonbont a megbeszélt Americana helyett, szóval előre el volt könyvelve a sikertelenség :D

2022. febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja és volt még 1-2 kínos randi élményem, amit az egyik "haverom" rontott mindig el. Igazából haver sem volt, csak egy szintén kolis gyerek aki szeretett nálunk lógni.


Egyszer áthívtam egy lányt "filmezni". Nem tudom lehetett e volna belőle bármi egyéb, mert az elején ahogy megérkeztünk, épp arra járt ez a "haver" aki azt mondja: "Úúú filmet néztek? Jövök én is..." És odajött, beült közénk és végig néztük a filmet... :D


Vagy egy csajjal megdumáltam, hogy van ez amikor lekapcsolják a Budai vár fényeit, és azt megnézzük. Nem volt bérlete, ezért elkértem ettől a "havertól". Aki nyilván rögtön érdeklődött hova megyünk, majd ki is találta, hogy az őt is érdekli és jön ő is...


Így jött velünk, full nyomult a csajra kérdezgette mindenféléről. Látszott a csajt is hirtelen sokként érte a dolog, de válaszolgatott. Én meg úgy mentem utánuk csendben, hogy na b+ ez most fűzi a csajt akit én akartam fűzni... :D

2022. febr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!