Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik rosszabb?

Melyik rosszabb?

Figyelt kérdés
Ha valaki tesz rád,nem törődik veled,nem vesz emberszámba és nem szól hozzád vagy ha valaki zaklat,abajgat és nem tudsz tőle szabadulni?Mert mindegyik rossz.
2022. márc. 2. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem az első egyáltalán nem zavar, sőt!! A második viszont nagyon nagyon zavarna!
2022. márc. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem az első még tök jó dolog is lehet, főleg ha bele gondolsz, hogy a második fél válik ilyenné
2022. márc. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Második.
2022. márc. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
második, az nekem teljes megfelelő ha valaki magasról tesz rám
2022. márc. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De az első is nagyon tud fájni ha éppen úgy van,mivel ha a szerelmetek vagy szeretteitek teszik ezt épp úgy fájó mint az ellentéte.Engem pl molesztált egy férfi többször is de a partneremet meg se hatotta úgy vette mintha természetes dolog volna ez és még fel se háborodott.Szarul esett hogy ilyen higgadtan kezelte.
2022. márc. 3. 13:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne a rosszabb, ha zaklatna valaki és nem tudnék megszabadulni tőle.
2022. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!