Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire sértő az ilyen...

Mennyire sértő az ilyen jellegű művészet? Mennyire lennék politikailag inkorrekt?

Figyelt kérdés

Ha lefestem keresztényként és magyarként Krisnát, mennyire sértem meg az indiai, hindu vallású embereket? Vagy ha lerajzolom a meditáló Buddhát(vagy esetleg valamelyik bódhiszattvát), mennyire sértem meg vele az ázsiaiakat és buddhistákat? Művészi alkotásokról lenne szó. Jézusról is készítettem már. Elnézést kérek és sajnálom, ha valakit megbántottam ezzel a kérdéssel.


Olvastam interneten, hogy sértő lehet, ha valami olyat ábrázolok, ami nem az én világnézetemhez tartozik.


Mennyire lehet ez bántó mások számára?



2022. márc. 5. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Charlie Hebdo mond neked vmit?


Mohamedet inkabb ne rajzolgasd...

De öncélúan a többit se..

2022. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1.

Igen, a francia sajtó egyik pöcegödre. Tisztelettel sem bírnak megnyilvánulni...


Az én műveim művészeti értékűek és nem firkák, pláne nem karikatúrák vagy gúnyok.


Olyan képekről lenne szó, mint mondjuk ezek:

[link]


[link]


[link]


[link]

2022. márc. 6. 02:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez sértő más emberek számára?
2022. márc. 6. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon művészi és még véletlenül sem öncélú...
2022. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


buddhizmus:


“Most Buddhist probably just don't care. As for the specific event even those that do care might like or dislike it depending on the context, drawing the image on it's own is not an issue, it is drawn all over all the time for religious purposes anyway.”

2022. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!