Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért akar mindenki szüleszten...

Miért akar mindenki szüleszteni? Mi bajuk van az embereknek azzal, hogy valaki nem akar gyereket??

Figyelt kérdés

Már a sokadik kérdést olvasom erről, a fb is tele van ezekkel, ismerősöm is próbált győzködni, hiába mondtam el hogy szar anya lennék, más a beállítottságom.

Miért nem értik meg az emberek?



2022. márc. 6. 16:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha a férfiaknak kellene, nem erőltetnék ennyire. 😄
2022. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Akiknek van már lehet azért erőltetik hogy más is szívja meg😂
2022. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Bocsánat az erős kifejezésért, másképp hirtelen nem tudtam fogalmazni, nagy vonalakban tényleg ez történik.
2022. márc. 6. 16:25
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

Siratják a szabadságuk és átkozzák azt, aki felnyitja a szemüket azzal kapcsolatban, hogy lehet máshogy is élni.


A jó bornak nem kell cégér. Ha annyira jó dolog lenne gyerekezni, mint például tengerparton nyaralni, nem kellene másokat basztatni a témával, mert mennének maguktól vagy legalábbis törekednének rá. De a tengerparti nyaralást nem erőszakolja rád senki. Pedig az tényleg jó dolog. De ez egy rettenetesen árnyalt és megosztó dolog, amit sok ember megbán utólag akkor is, ha nem mondja ki, illetve mégtöbb ember mindent megtesz azért, hogy ne legyen terhes vagy épp ellenkezőleg.



Sok gyerekesnek rengeteg ideje van hülyeségekkel foglalkozni, mert nincsenek tisztességesen lefárasztva szellemileg. Ezért eszi őket oda a fene mindenhova a gyerekteleneknek okoskodni, legalábbis ez az egyik ok. Lehet, hogy fáradtak a gyerek miatt, de szellemileg akkora energia gyűlik fel bennük, hogy szó szerint az agyukra megy. Tisztelet a kivételnek, de róluk nem hallunk, mert most is valahol együtt bóklásznak és élvezik a családos létet.



Az a baj, hogy sok ember azt hiszi, hogy az emberi lét abból áll, hogy szenvedsz, mint a szar. És teljesen fel van háborodva, mikor valaki olyat lát, aki erre nemet mond. Ugyanezt csinálják a 12 órában gürcölők is, szinte habzó nyállal morognak azokra, akik irodában dolgoznak vagy otthonról. Van pár ember, akinek a szenvedés adja az értéket, akkor is, ha senki sem kérte arra, hogy szenvedjen és akkor is, ha semmi értelme a szenvedésének, mert teljesen fölösleges és elkerülhető lett volna.


És akkor képzeld el, hogy rohansz, mint az állat, hogy időben elkezdj dolgozni, lemondasz dolgokról, majd jön a gyerek, boldog vagy, hogy lesz pénzed rá, eladósítod magad miatta, hogy minden jó legyen, tudd virítani az amerikai álomnak megfelelő életet... Aztán jön valaki, aki nem rohant sehova, az összes pénze, amit te gyerekbe fektettél, mert neked az kellett, rendelkezésére áll és olyan dolgokra költi, amik miatt nem kell két óránként felkelni szoptatni, és megvan neki az, amit te ezáltal nélkülözöl. És ő sem lett senki, ő is él valahogy. Aki azért vállalt gyereket, hogy lerakja eredményként az asztalra, azt ilyenkor eszi az epe rendesen. És olyan lesz, mint az aggszüzek, reménykedni kezd egy bosszúfantáziában, ami beteljesedik öregkorodra. Hogy majd egyedül halsz meg és senki sem fog gondozni, mert nem vállaltál gyereket és vele együtt a nyűgöt is (azt mindenki döntse el, hogy megéri-e). Pont ahogy az aggszüzek várják az aranykort, hogy végül te fogsz szarul járni, mert neked most könnyű és senki sem lesz rád kíváncsi, ha elmúltál 30-40 éves. A kettő mögött pontosan ugyanaz van pepitában. Ezek az emberek elégtételre várnak a szenvedésükért cserébe, mert szeretnének abban hinni, hogy nem volt fölösleges.


De az élet nem fair és nem lesz törvényszerűen jobb annak, aki keményen dolgozik vagy többet szenved. Ez van.


/ez természetesen nem igaz minden szülőre, itt azokról írok, akik nem bírnak elmenni amellett, hogy valaki nem gyerekkel tervezi az életét /

2022. márc. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
A #4es egy géniusz! 💓 Imádlak. Bárki is vagy.
2022. márc. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Szerintem is aranyat ért minden szava, most már értem! Köszönöm szépen!
2022. márc. 6. 16:52
 7/25 anonim ***** válasza:
11%
Nem tudom, engem senki sem akar(t) szüleszteni, érdekes, hogy a tudatos gyerekmenteseket mindig betalálják. Talán van valamilyen különleges ismertetőjegyetek?
2022. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Viktorta mondja, ugatja ezt az emberek felé nagyon.
2022. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
44%

Hogy érted, hogy mindenki szüleszteni akar? Mert én pl nem akarlak.

Ismerősöd lehet, hogy azért győzköd, mert neki van gyereke és azt akarja, hogy te is átéld azt az érzést, amit egy gyerek megléte nyújt.

Írta a 4-es a tengerparti nyaralást is. Engem győzködni kell erről, mert annyira nem érdekel, mást szeretek, de amikor beszélnek róla, hogy milyen jó, néha megjön hozzá a kedvem.

Kutyád van?

2022. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom - a kérdésedre adott közvetlen válasz, ám senkinek nem kell megfelelned magadon kívül! Ilyen egyszerű, - mindenki körbe rajzolhat!
2022. márc. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!