Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha mindenki ki...

Mit csináljak ha mindenki ki akar oktatni de rám egyátalán nem figyelnek, a nézőpontomat semmibe veszik?

Figyelt kérdés
Meg ha a szüleim kérnek valamit tőlem akkor már elég nagy vagyok hogy megcsináljam, de ha én kérek valamit akkor rögtön kicsi vagy még ehhez.

2021. dec. 18. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyél sütit, az finom🤷‍♂️
2021. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami példát írnál?
2021. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ők kérhetnek tőlem akármit de én nem csináltathatok pircinget...
2021. dec. 19. 16:34
 4/7 A kérdező kommentje:
17/L
2021. dec. 19. 16:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod a választ... Egyébként valami ilyesmire számítottam🤷‍♂️
2021. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ezt az egy évet már féllábon is kibírod, aztán leléphetsz, keresel magadra, és tádááám, máris azt csinálsz, amit akarsz.
2021. dec. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

Same here. Akármikor mondok valamit az elmegy a szüleim füle mellett. Aztán megy a megsértődés, vagy a meglepődés mert kiderül nem is vagyok már kisgyerek. Persze én vagyok beállítva válogatósnak amiért határozott véleményem van. Talán egyszer az idegösszeropanás lesz a vége, de jelenleg elnyomom xD Ha akarsz írhatsz privátot, karácsony előtt felkészülve a szarhullámra, jót tesz egy kis névtelen beszéd...

17/F

2021. dec. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!