Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valóban ilyen rosszkedvű...

Valóban ilyen rosszkedvű mindenki?

Figyelt kérdés
Mostanság mindenki olyan mogorva körülöttem, rég volt részem tisztességes, kielégítő beszélgetésben. Néha indokolatlanul agresszívnak érzek néhány embert.
2022. márc. 10. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez a közmentalitás,és az ország.

Ezt mind a nemtörődöm típusú,csináljon mindenki amit akar szabadon fajta embereknek köszönhetjük,akik bölcsebbek,mint Gandhi.

Ezek a tipikus túl értelmes,túlképzett emberek túl szép szavakat mondtak,ezáltal mindenkinek megtetszett a dolog.

Ez az eredmény.

Az energia mindig a legkönnyebb úton megy.

Ezért vannak magukat tehénnek képzelő,kutyajelmezben járkáló piercingmániás indián öltözködésű,kékhajú,túlképzett,narkós,sokeszű intellektuális vadbarmok az utcán,akik képesek vitatkozni azon,hogy punk vagy rocker.

Illetve a legjobb tanácsadók is itt vannak,vallásosak,kereszt fülbevaló,meg stb,közben el se olvastak egy oldalt se a Bibliából.

És nem adták a lányaikat.

Bár manapság ezt ők maguk megteszik,jogos.

Illetve mivel valamiféle dologgal helyettesíteni kell a hiányzó dolgokat,így francia parfüm elven felvettünk mindent.

Ami elterjedt máshol,az itt is.

Magyarul a hiányzó identitást,a hiányzó egyediséget minél extrémebb dolgokkal pótolták az emberek.

Így látnak különbséget maguk,és mások között.

Így is be vannak csavarodva.

2022. márc. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Magyarok alapbol ilyenek. Speciel a haboru ota en megrendult vagyok, nem magam feltem, de uvolteni tudnek a tehetetlensegtol.
2022. márc. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

#2 "Speciel a haboru ota en megrendult vagyok, nem magam feltem, de uvolteni tudnek a tehetetlensegtol."


Fogod magad és mész az ukránokhoz harcolni. Nem fogjátok elkezdeni ezeket a szánalmas pózolásokat a covid után megint, most nem vagy bezárva. Menj szépen háborúzni agyhalott.

2022. márc. 11. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Bárhová megy az ember mást sem lehet hallani, csak vagy a politika vagy a betegség, mindenki csak erről tud beszélni, és ami a legdurvább, hogy már a gyerekek is csak erről tudnak beszélni lassan. Akár munkában, akár iskolában, akár a boltban, vagy csak simán megy valaki az úton és belehall valamilyen beszélgetésbe csak ezeket hallani szinte.

Ezek nem éppen olyan témák amik földobják az embert. Mindenki mint egy zomba már lassan úgy jár -kel.

Komolyan a legjobb az lenne ha mindenki kínaiul beszélni körülöttem akkor legalább azt nem érteném mit magyaráznak.

2022. márc. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én már nem is próbálok beszélgetést kezdeményezni, mert csend a válasz és úgy kell kihúzni harapófogóval az emberekből a szót. A másik véglet meg hogy paraszt a másik.
2022. márc. 11. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok.

Harapófogó mellé vigyél valami spéci oldószert,mert ezek az agyatlan ösztönlények olyan mondatokat fogalmaznak meg, amiből ki kell valamivel szedni az igazat is,ami mögötte van, és burkolt.

Őszintén már nem beszélnek.

Tehát ha sós,akkor párologtasd el a vizet.

Vigyél magaddal eszközöket...

2022. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!