Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Butának számítok, ha nem...

Butának számítok, ha nem megyek egyetemre?

Figyelt kérdés

nagyon felek, hogy a válasz igen lesz:( de valamiért nem igazán érzem magam ra

mégis valamiért azt érzem, hogy mindenki egyetemen van

19 éves lány vagyok és velem egykorúak már valamelyik egyetemen vannak vagy pedig készülnek, én pedig… nos, nem

nem tudom, hogy csak a baráti körömben ilyen okos mindenki, vagy pedig tényleg minden fiatal oda megy.

buta lennék? és közben mindenki okos, csak én nem.. mert így érzem.



2022. márc. 11. 20:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Engem még főiskolára sem vettek föl nemhogy egyetemre. Biztos valaki szerint ez gáz de nem érdekel.
2022. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Nem vagy buta.

Nem az egyetemi vegzettség tesz valakit butává vagy sem.

Ez egy tévhit.

Igen, az ha valakit pl egyetemet vegzett, akkor következtethetünk hogy valamennyire intelligens is (bar vannak ellenpéldák), de ez nem azt jelenti hogy akinem meg nincs ilyen vegzettsége az akkor buta.

2022. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
vagy hogy ő akkor csak buta lehet
2022. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
majdnem minden alapsulis osztálytársam egyetemen van, ennyire intelligens lett mindenki, csak én nem érzem magam rá?:(
2022. márc. 11. 20:12
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Önmagában nem, de tagadhatatlan, hogy a koszon kívül más is ragad az emberre, ha tanul valamit. Kissé másképp látja a világot.
2022. márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
Én ismertem olyan egyetemistát akinek gondod okozott Békés- megye megyeszékhelye. Na ennyit erről, hogy mindenki intelligens.
2022. márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Ne másokhoz mérd magad. Egyébként egy egyetemista is, ugyanúgy lehet bunkó tuskó szar ember.
2022. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem gáz hogy nem mész egyetemre de azért tanulj valami szakmát amivel elboldogulsz az életben
2022. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%

Az ember nem azért megy egyetemre, mert intelligens, hanem, mert nem egy gyárban akar dolgozni minimálbérért.

Az, hogy az egyetem neked ekkora misztikum, azért az elárul pár dolgot a Te értelmi szintedről.

2022. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Jaj dehogy :D Szerintem az sokkal cinkebb, mikor valaki veri magát, hogy felvették (ami a legtöbb szakon nem eredmény) aztán egy év múlva már ott sincs. Nem kell mindenkinek egyetemre járnia és ezt olyasvalakiként mondom, aki kis túlzással gyűjti a végzettségeket. Mindenki válasszon az álmainak, céljainak és képességeinek megfelelő képzést... Nem mellesleg a kollégáim fele nem végzett egyetemet, mégis hasonló dolgokkal foglalkozunk.
2022. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!