Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha tetszik egy...

Mit tegyek, ha tetszik egy romalány, de...?

Figyelt kérdés
A haverjaim kikezdenének miatta ha vele kavarnék? Nagy Mi Hazánkosok a srácok, mindig mondják, hogy romákkal soha, mert fajárulás. Igazából én se szeretem a cigányokat, de benne megfogott valami.

2022. márc. 12. 20:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%

Ha ismernél,akkor az egyik utolsó dolog lenne ami eszedbe jutna rólam,hogy divat ballibsi vagyok.


Egy volt MIÉP ifjúsági tagozatának az egykori tagja...

2022. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%
Szard le a haverjaidat és udvarolj a lánynak. Nem kell megmondani nekik.
2022. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%
Én is roma vagyok félig, de ezt senki nem tudja. Soha nem éltem egyébként úgy, rokonokkal 0 kapcsolat van, és valójában nem is tekintek úgy magamra. A párom nem roma, sőt. De soha nem zavarta ez a dolog. Akinek elmondom sem hiszi el, néha én is elgondolkodom rajta. Amióta csak dolgozni lehet, én dolgozom, mellette tanulok, nyelvvizsgára készülök, élem szépen az életem. Nagyon sok minden múlik azon, hogy valóban "roma" származású- e, vagy hozzám hasonlóan valamelyik felnevője az... Mert ha valóban roma, a szó szoros értelmében, én nem kezdenék vele. Borsodban élek, nagyon megkeserítik az életemet, mindenkiét. Valljuk be, a legtöbbször ők azok akik hajnalban az időre kíváncsiak. Gondold át, nézz utána. Nem kell detektívnek lenni hozzá.
2022. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%
Haz azert fugg attol h milyen a csaj, de ense keverednek
2022. márc. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
inkább ne, nem éri meg a rizikót
2022. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én Mi Hazánk-os vagyok. Ha normális a csajszi, akkor miért ne? A haverok - ha tényleg jó haverok (barátok?) -, akkor megértik és "elnézik" ezt tőled. amúgy nem nagyon kéne semmit elnézni, mert itt nincs amúgy semmi bűn.
2022. ápr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!