Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyesek úgy írnak a fb csoport...

Egyesek úgy írnak a fb csoportokban, hogy Gyerekek... Egy középkorú férfi hogy engedhet meg magának gyerekeknek nevezni a többi embert?

Figyelt kérdés
2022. márc. 15. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Túl komolyan veszed szerintem. Társaságban is elhangzik hatvanasok közt is hogy "na gyerekek mi újság van?" stb.
2022. márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Mert az ilyen valami full tudósnak gondolja magát, vagy azért írja ezt, hogy a saját nézetét jobban képviseltesse, elfogadtassa másokkal, hogy legyenek mellette támogatók. Nekem sem jön be ez a hozzáállás.
2022. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincs semmi, én is szoktam így mondani a melóhelyen, vagy baráti körben is, ha beszélgetünk.
2022. márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem azt jelenti hogy gyereknek nézi és emiatt lenézi az összes többi (esetleg nála fiatalabb) embert. Ez csak egy szófordulat.

Ne legyél már ennyire modoros.

2022. márc. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ki a fene vagy te, hogy eldöntsd, ki hogyan beszéljen?
2022. márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, szófordulat.
2022. márc. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam mondani, még munkahelyemen is, pedig én vagyok a legfiatalabb. Sok embernek ez a szavajárása, nekem is. Nincs benne semmi tiszteletlen
2022. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem ismered a magyar nyelvet. Regebbi fiatal generaciok meg nem a nagyon okos telefonjukbol szereztek a tudast, ezert egyreszt az irodalombol akar szaz evvel ezelotti fordulatokat is ismertek, nem mellekesen hallottak idosebb embereket a szajukkal beszelni ugy, hogy nem a telefonjukat neztek. Sem az ironia, sem a szolasok, fordulatok, se semmi nem esik le a generaciod egyszerubbjenek. Magadba nezz, gyerek.
2022. márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azok mondják hogy ebben nincs semmi különös akik maguk is igy beszélnek. Nekem eszembe nem jutna barátok között vagy munkahelyen azt mondani hogy gyerekek. Furán néznének rám. Én is úgy gondolom hogy ha gyerekeknek hivom a többi embert akkor mintegy én vagyok a felnőtt aki mindent jobban tud.
2022. márc. 16. 07:38
 10/15 A kérdező kommentje:
A legszebb amikor középkorú férfi gyerekezik le olyanokat ahol nők is vannak.
2022. márc. 16. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!