Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Linkedin!! Azt hallottam,...

Linkedin!! Azt hallottam, hogy a Linkedin értesítést küld ha valaki megnézte a profilját. Akkor is kap az illető értesítést, ha én nem vagyok tag a Linkedinen es google fiókkal netes találattal néztem meg a profilt??

Figyelt kérdés
2022. márc. 18. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Linkedin. 😂😂
2022. márc. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vicces valóban 🤣
2022. márc. 18. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, olyankor nem küld. Nem tudom, hogy prémium profillal miket mutat, el tudom képzelni, hogy ott jelöli hogy Google találat, de sima normál fióknál, ami az emberek 95%-nak van, nyugodtan lehet anonim módon leskelődni.

Egyébként én javaslom mindenkinek, hogy csináljon egy normális linkedin profilt, oké hogy most még ilyen a munkaerőpiac, hogy utánad dobják szinte a legmenőbb tanácsadói állásokat is, de a ciklusok soha sem tartanak örökké, jobb előre felkészülni arra az időszakra, amikor picit jobban oda kell tennünk magunkat valami jó melóért, mert csökken a nyitott helyek száma.

2022. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Gondolkodom rajta, hogy felregisztrálok.
2022. márc. 18. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!