Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szoktatok durva privát üzenete...

Szoktatok durva privát üzenetet kapni? Ha igen mit? Volt már olyan, hogy először tök normálisnak tűnt az illető aki rád írt,azt küldött/vagy írt valami olyant ami miatt aztán azonnal tiltottad?

Figyelt kérdés
2021. jún. 10. 14:12
 1/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Hát, itt a szélsőséges véleményeim miatt igen, kb az első 3 szót elolvasom, abból kiderül mi van, aztán nem olvasom tovább. Nem tiltok senkit, hagy írjon, ha ráér, úgy sem olvasom el.

Fb-n állatos csopikon kívül nem vagyok benne igazán semmiben. Más platformon nem vagyok fent.

2021. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos igen. A netes ismerkedés átka az a pár evolúciós oldalág akiktől ezek jönnek.

Ha ghostingolsz (= minden előzmény nélkül eltűnsz) az a baj. Legalább írd meg miért, ne legyél gyáva kutya, mondd meg ha nem szimpatikus. Persze ezt nem szép normális emberi módon írja le, hanem "miért vagy fent egy ilyen oldalon ha egy értelmes mondatra nem vagy képes te alja #@##?

Oké. Megírod hogy ne haragudj, nem vagy szimpatikus x okbol, nem szeretném folytatni az ismerkedést. Jön az "én rendes srác vagyok te büdös k" effektus, ahol erőszakoljon meg egy vagon néger, ha én nem kellek neked csak mert x, bezzeg ha 10 centivel nagyobb farkam vagy 2 nullával nagyobb keresetem lenne, tuti alámfeküdnél.

Hát igen, ilyen ez. Szerencsere azóta talaltam egy valóban rendes srácot.

2021. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt idő, amikor vettem a fáradtságot, hogy elolvassak néhány privát üzenetet. Régen volt, - mert most már automatikusan tiltok mindenkit, aki privátot ír, mivel nincs semmi olyan titkom, amiről ne lehetne mások szeme láttára is kommunikálni.
2021. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy kölyök, aki nyafogott, hogy x évesen nem volt még párkapcsolata,szar az élete, szóval a szokásos.

Próbáltam adni neki pár épkézláb tanácsot (a többiek csak lehurrogták), erre küldött privátban egy farok selfie-t.

Hetero férfi vagyok, szóval eléggé lesokkolt (először azt hittem, egy kép a hüvelykujjáról). Visszaírtam, hogy nem is gondoltam,hogy a Tesco-ban akciós pucut is tartanak, azután tiltottam. Azóta nem fogadok privátot.

2021. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Ritkán jött 1-2 durva, néha 1-1 flegma, jópofinak gondolt szöveg, pl. ma is, ami nem talált. Vagy visszaírok, hogy visszább az agarakkal, vagy tiltás.
2021. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár havonta 1-2 durvább üzenet sajnos befigyel, de nem jellemző annyira sűrűn.

Egyszer egy kb. 10 éves gyerek kétségbeesetten próbált engem meggyőzni arról, hogy ribizli vagyok és semmit sem érek. Ennek az volt az előzménye, hogy a kérdésére válaszolva leírtam (amit kifejezetten nekünk, lányoknak címzett meg), hogy sajnos velem is megesett az, hogy egyik legjobb fiúbarátom bepróbálkozott nálam, de én sajnos nem éreztem iránta úgy. Egy üzenet után tiltottam.

Olyan is volt, hogy először teljesen normálisnak, rendesnek tűnt a srác (ő írt először), de a második vagy harmadik üzenetben pedig elég szépen kiakadt azon, hogy nem akartam vele rögtön találkozni személyesen.. hozzáteszem, hogy kb. 200 km-t kellett volna utaznom a járvány kellős közepén. Elég para volt, amiket írt, szóval rögtön tiltottam, a leveleket pedig töröltem.

Szóval én ilyenek miatt nem is foglalkozom már az itteni privát üzenetekkel.

2021. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem volt. Először különlegesnek talál, folyamatosan dicsér. Kikérdezi tőled a lelked titkait is, persze ügyesen-finoman. Különösen a fájdalmasakat.

Azután jön az áldozat szerepe; jaj, mellettem senki nem marad, mindenki elhagy, nincsenek barátaim stb... "De te biztos mellettem maradsz, mert ilyen meg olyan vagy. Bárcsak a barátom lennél."

Majd közlöd vele, hogy nem azért írsz vele, hogy doktor bácsit játsz és már leszögezted neki az első levelek elején, hogy egy egyszerű dumcsi lesz köztetek semmi több. Ha még jófejebb akarsz lenni, akkor tanácsokat adsz neki a végére.

És mi fog történni ezután? Persze, hogy agresszív állattá alakul. Mintha teljesen kicserélték volna. Mind1 mit írsz az ilyennek, úgyis magát állítja be a messiásnak, te meg mit képzelsz ellent mondani neki? Ha még undorítóbb féreg, akkor felhozza a régmúlt sebeid és megpróbál megalázni. Nem normális az ilyen. Bár érzem, ha valaki kettyós, de a legrosszabb bújik meg a legjobban.

2021. jún. 11. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2021. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!