Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy férjen bele a mindennapja...

Hogy férjen bele a mindennapjaimba a társasági élet?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem a megfelelő kérdést tettem fel a címben. Egyrészt nagyon jól érzem magam, hogy önállóan, függetlenül élhetek. Másrészt nincsenek körülöttem emberek, csak azok, akikkel a munkámból adódóan érintkezem nap mint nap. Ez elég nagyszámú interakciót jelent, és mire késő délután hazaérek, csak az a vágyam, hogy senki ne szóljon hozzám, ne akarjon tőlem semmit, csak lazíthassak. Ezzel párhuzamosan mégis ott van bennem a vágy, hogy legyenek a munkámon kívül is emberi kapcsolataim, de nincs ötletem, hogyan tegyek szert barátokra. Minden áttelepült az online térbe... A hobbijaim magányos tevékenységek: jóga, olvasás.
2022. márc. 26. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
És mire kellenek a barátok? A problémáidat osztanád meg velük? Ha nem szórakozni szeretnél velük, akkor mi a cél?
2022. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincsenek problémáim. Legalábbis olyan biztosan nincs, amivel másokat terhelnék. Olyan beszélgetésekre vágyom, amelyekben nem csak én figyelek oda a másikra, hanem működik a kölcsönös odafigyelés, érdeklődés. Ha van közös érdeklődési terület, akkor jöhetnének közös programok.
2022. márc. 26. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Munkatársaid között nincs senki akivel akarnál barátkozni?
2022. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!