Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol/hogyan lehet hippi,...

Hol/hogyan lehet hippi, szabad szellemű társaságot találni?

Figyelt kérdés

Nem sokára Budapestre költözök és hát nem igazán vannak ott barátaim. Barát alatt nem az ismerőst értem, akivel 2 havonta összefutok, hanem valakit, akivel figyelünk egymásra, megosztjuk a dolgainkat, megbeszéljük az élet kérdéseit.

Vannak olyan bohém, hippis helyek Bp-en vagy FB csoportok, ahol lehet ilyen embereket találni?

24 éves lány vagyok, van polgári foglalkozásom is, de ami igazán meghatároz az a szabad gondolkodás, a természet, a zene, az utazás és a művészetek szeretete. Érdekel a keleti kultúra, a lélek dolgai...

Ha magadra ismertél egy kicsit is, írj privátot, beszélgessünk. :) Hátha.

(nem társkereső kérdés)


2022. márc. 28. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Külön-külön mindegyikre találsz csoportokat, de így együtt...nemigen. Azért ne add fel.
2022. márc. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Romai-parton pl olyan szorakozohelyekre jarnek, ahol ilyen emberek vannak. Romai azert irtam, mert nappal sorozgetni is lehet, mikor jon a jobb ido. Raakaszkodni persze nem lehet csak ugy emberekre, de olyan koncertekre, helyekre menni, ahol latsz par szoke rasztahajat, van vegan kaja, ezek mar jelek.
2022. márc. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Talán jobb lett volna, ha a hippi és a bohém szavakat kihagyom a kérdésből. Miért kell egyből ítélkezni, sztereotipizálni és összefüggésbe hozni a kérdést a droggal és a szexszel? Egy kis szövegértéssel ki lehet szűrni, hogy a lényeg a társaság és a barátkozás. Csak leírtam milyen embereket szeretnék megismerni.

Utolsó, köszi.

2022. márc. 28. 23:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nincsenek hagyományai a klasszikus hippi mozgalomnak, esetleg Budapesten a buddhizmusnak, ami valamelyest kapcsolódik az elvárásaidhoz.
2022. márc. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem ítélkezett senki, a "hagyományos" hippi életstílusnak bizony részét képezik-képezték a pszichedelikus szerek és a szabados szexuális élet, nincs baj a válaszolók szövegértésével.
2022. márc. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez így igaz. Akkor újrafogalmazom - nem a lényegre koncentráltak és nem is tudtak érdemben válaszolni a kérdésre. Mármint az 1-es és a 3-as.
2022. márc. 29. 00:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen "művészi" polkorrekt-hippi embereket a vegán kajáldákban és a bicikliszervizekben a leggyakoribb megtalálni tapasztalataim szerint. vagy én legalábbis mindig ott találok rájuk. (nem direkt találtam meg őket, összeköltöztem eggyel és befogadtak maguk közé-nagyon szépek vagyunk, egy kupac cuki kis bezöldült idealista meg én a masszív, depresszív sötétségemmel XD)
2022. márc. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szio

Én 15 éves vagyok, én is 'hippi' vagy ilyesmi csoportokat szerettem volna találni, nagyon sokat járok turiba és ott ismerkedtem meg emberekkel akik hippinek érzik magukat, úgy viselkednek mint én ugyan olyan a világ mehetünk. Lehet találni ilyen embereket de ha meglátsz akár eggyet is nem szabad elengedni, hátha ő bele tud vinni téged is egy jó társaságba. Sok sikert!

2022. ápr. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8as vagyok.. Azt szerettem volna írni hogy ugyan olyan a világ nézetünk. *
2022. ápr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!