Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak itt hippik ? Ha...

Vannak itt hippik ? Ha igen írd meg kommentben. Kort és nemet is. Na, mennyien vagyunk ? :Đ

Figyelt kérdés

(Am írhattok zenészeket, hogy kiket hallgattok, lehet ez régi és új is.

Pl: Led Zeppelin, Deep Purple, Uriah Heep, Jethro Tull, Jimi Hendrix, Credence Clearwater Revival, Janis Joplin, stb...)


Peace ✌



2021. máj. 11. 03:32
A kérdező szavazást indított:
Hippi VAGYOK! (Teljesen 100%ban úgy érzem!!)
Hippinek gondolom/tartom/érzem magam. (Sok dologgal szimpatizálok)
Nem vagyok hippi, csak rontom itt a levegőt :D
36 szavazat
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

Nem vagyok hippi, de a felsorolt zenészeket és zenekarokat gyakran hallgatom. A progresszív és a pszichedelikus rock a kedvenc zene műfajaim.


A hippi világnézet is szimpatikus.


Kor és nem

2021. máj. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
Hallo.. A hippi idöszakot lekested, az a 60-as evekben volt!! Jo idöszak volt, de hat nem a multban elünk, nezz elöre!
2021. máj. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%

Számból vették ki a szót.


Hippik a 60-as években voltak.

Te/ti max pózerek vagytok.

2021. máj. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1es: Ment a pacsi.


(A többinek ink nem adok semmit :D :D)


2es: Fúh :D Még jó, hogy említed, hogy lekéstem :D

Hát igen, 60as, 70es években, és főleg nem itthon.

De gondolom aki 60ban hippi volt, az 70-80-90ben és így tovább még mindig az is maradt :D

Illetve igazad van, nem a múltban élünk, nagyon helyesen látod :D

De mondd, te mit látsz, ha előre nézel ?

(Ugyanis ezt mondtad, biztos van rá okod.)

((Ja, és ez nem szemétkedésnek ment, ezt leszögezném mindenképp!))


3as: Tök jó, hogy ennyien tudjátok, hogy mikor "voltak" a hippik :D

Szerintem mindenki tudja.

De azért megvan az a mondás vagy érzés hogy "legbelül hippinek érzem magam" ?

Én leginkább erre voltam kíváncsi. Amúgy sem lehet egy 1 dologgal 100%ban azonosulni, a hippik sem voltak egyformák.

Meg akkor ezek szerint a magyar néptáncolás is pózerkedés ?

Manapság nem táncolnak így az emberek... ez régen volt szokás.

És aki klasszikus zenéket ír, az is pózerkedik ?

Vagy már az is pózer akinek tetszik egy stílus és közél állónak érzi magához ?

De amúgyis elég érdekes szó ez.


Mivel én nem megjátszásból hallgatok Led Zeppelint, hanem mert ez tetszik nekem.

Ellenben pl Jason Derulo-val vagy The Weeknd-el, Post Melonnal, meg ilyen szerencse csomagokkal :D

Az egy dolog, hogy nem tetszik ez a zene, és pluszban tehetségtelenebbnek tartom őket mondjuk a Deep Purple-nél, de szerintem ez nem pózerkedés.


Itt vannak neked pózerek: Nagy Feró, Bye Alex, Tóth Gabi, Pásztor Anna és még sorolhatnám :D


Am te is megfogalmazhatnád, hogy mit jelent neked egy pózer.


Illetve te ezt negatívumnak akartad mondani ?

Hogy ti max pózerek vagytok.

Tehát 60 után csak az létezik ?

Hiába lett 80 az már pózerkedés ?

Hiába ugyanazok az emberek, ugyanazok a szokások, ugyanazok a zenék ?

60 jött és ment, utána mindenki pózer ?


Meg szerintem te se tudnád 100%ban besorolni valahova magad, mert akkor elég színtelen egyéniség lennél :D

Tehát ha mondjuk valaki aki szereti a rock zenét, és előszeretettel hallgatja inkább, mint a k-pop-ot, akkor az mondhatja magát rockernek nem ?


Mert szerintem nem attól lesz valaki rocker, hogy tud gitározni, motorozik, és ki van varva.

Mert akkor igen kevés rocker lenne.


Ugyanez van a rapperekkel.

Mennyi ült böriben ?

Hány embert vertek, öltek meg ?

Drogoznak ? Futtatnak ?


Akkor ők is pózerek.

(Itt leginkább az ilyen gengszter rapp meg társai, vagy csak a sima keménykedős féle).


Szóval alig van real ember ?

Mindenki csak pózer ?


2Pac az igazi rapper és Janis Joplin az igazi hippi ?

Mindeki más pózer ?


Ha egy fiú hiheti magát lánynak, akkor valaki rockernek vagy hippinek nem ? :D

Bish Bharbie is pózer ? XD

Csak azt mondja, amúgy meg nem is ?! :D


(Szerencsére csak tavaly hallottam róla először... mik vannak... micsoda pózerek nem, 3as ? :D)

2021. máj. 11. 11:31
 5/18 anonim ***** válasza:
30%
Ezt a gyermekded személyeskedést inkább nem is minősíteném. Sok szerencsét a további "hippi" karrieredben.
2021. máj. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Megfutamodásból jeles, és még válaszolni sem tud, a szövegértés csak hab a tetején.

Kort nemet nem írt, zenészeket nem írt, jah, és ráadásul semmi köze a hippikhez, de azért ide büfög.

Érvelni meg meg sem próbál, de az a lényeg hogy nem akar minősíteni.


Rendben vagy te azért ;)

Ennyit a szembesítésről...

2021. máj. 11. 12:57
 7/18 anonim ***** válasza:
16%

Ennyi? Most jobb? Szeretnél még valamit felbüffenteni?

Most már még nagyobb hippiznek érzed magad?

Direkt nem akartam itt életkorral dobálózni, mert szerintem hülyeség erre hivatkozni, idős is lehet hülye meg fiatal is értelmes meg vice versa, de ha már annyira erőlteted a dolgot, maradjunk annyiban hogy vélelmezem hogy minimum 10 évvel idősebb vagyok nálad. De inkább többel.

2021. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként azért nem eresztem bő lére a válaszom, mert nem akarlak meggyőzni arról hogy igazam van. Nem különösebben sérti fel a személyes integritásom hogy próbálsz lekezelni. Ezzel szemben téged látszólag nagyon rosszul érintett, és tűzzel vassal próbálod itt gyártani az igazolást hogy te mekkora nagy hippi vagy, nekem meg miért nincs igazad. Felejtsd el. Add magad, hallgasd meg hidd azt amit szeretsz, anélkül hogy itt demóznod kéne magad hogy mekkora nagy hippi vagy vagy akármi más, mert ezt is ezt hallgatsz. Ennyi a nagy megfejtés. :)
2021. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Tehát a 9es válaszoddal megint csak a semmiről beszéltél (pedig már elköszöntél, csak eldöntöd majd előbb utóbb...)

Az életkor kérdés volt, neked nem sikerült rá válaszolni, ahogy látom most sem.


De ahogy észreveszem, azért kezd leesni a tantusz, hogy mennyire haszontalan a hablatyod és kár volt ide büfögnöd, majd szajkózni engem, tudod, ez az ami a leginkább látszik.


Akkor lettél volna a bölcs (először, mostmár késő kaparni) ha az odaszólás után érvelni is tudsz, de akkor lettél vola a legbölcsebb, ha meg sem szólalsz, ha semmi közöd nincs hozzá, és még beszélni sem akarsz róla.

Felesleges a szájtépésed.

Nem úgy működik, hogy felelősség nélkül ide oda szólogatsz, ezt a 10 év előnyöddel igazán meg kellett volna tanulnod.

De ugyebár, vannak hülyék is, mint mondtad... ;)


Egyébként tényleg ennyi történt: kérdeztem, nem sikerült rá válaszolni, oda böktél valamit, párbeszéd helyett meg okoskodtál, csodálkozol, ha lekezelnek ?

Tényleg ?

Majd talán még 10 év múlva menni fog a dolog ?

Addigra beérik ?

Nem akarsz évekkel dobálózni ?

Aha...



Az meg, hogy itt próbálod hajlítgatni a sztorit, hogy ki erőlködik, leginkább te, hogy csak ezekkel tudsz érveni: nem akarlak meggyőzni, tűzzel vassal próbálok..., nagyon rosszul érintett.

Nem érzed úgy, hogy ezt te csinálod ?


Ha már lezártad egyszer, akkor miért próbálkozol tűzzel vassal NEM meggyőzni (amúgy a semmiről, mert meggyőzés nem történt, csak mellé beszélés) csak nem azért mert nagyon rosszul érintett, hogy h.lyeséget beszélsz és most próbálsz mosakodni ?


Még jó, hogy nem akarsz bele menni és nem akarsz 100 szavakat írni.


Találd már ki, hogy mit akarsz.

Ha már bölcs nem tudtál lenni...


Rossz a megfejtésed ;)

No prob.

2021. máj. 11. 14:10
 10/18 anonim ***** válasza:
18%
Ezeket a lexikonokat amiket leírtál mutasd meg egy pszichológusnak. Szerintem ez már az ő szakterülete.
2021. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!