Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek is jobb volt az...

Szerintetek is jobb volt az élet 2010-től visszafele?

Figyelt kérdés

Vagy csak azért volt jobb mert kicsi voltam

23/F


2022. ápr. 1. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
bokros csomagot kedveltem
2022. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Csak mert kicsi voltál.


Gazdasági világ válság, háborúk, humanitárius krízisek, iszonyatos homo-és transzfóbia, gyerek átnevelő táborok, stb. Nem volt jobb az élet, csak nem voltál elég informált/nyitott/politikailag aktív.

2022. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Inkabb a 2000-2006 idoszak volt elegge hurraoptimista.
2022. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Én azt mondanám, hogy jobb volt. Akkoriban nem függött mindenki a fészbukon, az emberek találkoztak. Emlékszem minden suli után mentünk ide-oda. Ez kb 2004-2009 között. Akkoriban ment az emo/rocker korszak, rengeteg új érdekes embert lehetett megismerni. Ha elakartál kérni valakitől egy filmet vagy pcjátékot át kellett menni személyesen egy üres cdvel, hogy ráírja neked.

A pénz az nagyjából ugyan ilyen volt, kicsivel többet ért, de az árak is alacsonyabbak voltak. Viszont nem volt ez a kovid hiszti, nem volt ennyi agymosott, nem kaptam minden nap ezt a fölösleges feszkót a fejemre amit ma. Én úgy érzem kicsit szabadabb világ volt, ma eléggé kötött.

2022. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Shaddark ***** válasza:
0%

Igen. Minél visszább annál jobb. 2000 előtt határozottan jobb volt az élet színvonal.

Mondjuk nekem személy szerint nem, de úgy általában az embereknek.

A 2000-2010 pont nem szerintem, a mostani gengszter banda helyett az idióták voltak hatalmon - ezek ellopnak mindent, azok eladták fillérekért mert még lopni se tudtak rendesen, annyira életképtelenek. Ha erre céloztál...

Én nem érzek különbséget a két oldal között, teljesen rossz mindkettő.

Ám 2000 előtt kánaán volt :) Csak nem kellett senkinek mert unalmas volt.

2022. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%

Nekem nem volt jobb, de rosszabb sem ami azt illeti...az is szar volt még is szar,főleg kitudja mi lesz még, lehet azt is bánni fogják az emberek hogy megszülettek.


De csak nekem volt szarabb szerintem, mert nekem soha nem tetszik semmi :d mondjuk fiatalabb voltam, egészségesebb, alapból ennyi gondom nem volt mint most.


29f

2022. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Volt elônye, szépsége is, de összességében visszagondolva eszméletlenül primitív korszak volt pl a gyerekkorom '90-es évei. Nem volt ilyen infóáramlás, nem tudtak az emberek ennyire tájékozódni, csak tv, rádió, újság szűrt világa. Max könyvek. Hülyék is voltak érzelmileg a jónépek, most is isszuk a levét, ahogy az 1-es hozzászóló is írta.

A Szex és ny.y.-ot valami felvilágosítónak, női bibliának tekintette sok ember, visszanézve mai fejjel ellenben eszméletlen nagy ostobaságok hangzanak el benne.

A szexuális abúzus Hollywoodban tök természetes volt. És sorolhatnám.


Persze ma se fenékig tejfel az élet, még van hova fejlődni.

2022. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Bocs, nem 1es, 2es hozzászóló.

(7es voltam)

2022. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
2006-tól kezdve olyan volt, mint valami pokoljárás. Kezdve azzal, hocy a választások után pár hónappal indultak a megszorítások, majd Öszödi beszéd, utcai harcok. Azután alaposan megdrágult az élet és ezután elkezdődött egy leépítéssorozat, napi szinten küldtek el embereket mindenhonnan. Majd 2008-ban kezdődött a gazdasági világválság, ami ide is begyűrűzött. Majd jött Bajnai Gordon a megszorító csomagjával, ő már nem is kertelt: "Fájni fog ". Szerintem azért ő, mert Gyurcsány addigra már teljesen szslonképtelenné vált.
2022. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
"Hogy" "szalonképtelenné"
2022. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!