Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezen az oldalon miért kezelnek...

Ezen az oldalon miért kezelnek le sok, valóban intelligens válaszolót?

Figyelt kérdés

Most vagy én vagyok egy gyökér, idióta, ökör, barom, állat, hülye gyerek vagy tényleg igazam van.


Persze van kategória, ahol nem, mondjuk a tudományoknál a legtöbb helyen nem, de mondjuk a politikakategóriában ha egy válaszoló kicsit is okosabb, mint az utca embere, akkor még őt pontozzák le a beképzelt műveletlenek. Bocsánat, de engem az ilyen emberi tulajdonságok iszonyatra felbosszantanak.


Most is láttam egy olyan illetőt, aki nem a 8 általánosban, kettessel megszerezhető tudással gazdálkodott, hanem sokat tudott egy bizonyos témakörben, de a beképzelt, idióta fantomok lehurrogták a földig. Ráadásul még helyesen sem tudtak írni, azok a nagyon okosak.


Engem nagyon fel tud húzni, ha valaki soknak képzeli magát, mögöttes tartalom, indok nélkül. Aki valóbban intelligens, az sok esetben nincs tisztában magával, néha kicsit alacsony az önbizalma, akinek bezzeg semmi oka nincs az egója fényezésére, az aztán mindenkinél szebb, okosabb, jobb, legalábbis saját maga szerint.



2022. ápr. 5. 15:25
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*gyerek, vagy tényleg
2022. ápr. 5. 15:25
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Ne csodálkozz Magyarország a hülyék Mekkája.
2022. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

“ de mondjuk a politikakategóriában ha egy válaszoló kicsit is okosabb, mint az utca embere, akkor még őt pontozzák le a beképzelt műveletlenek. ”


Most komolyan pont a politikával kapcsolatban írod ezt? Ott nincs okos meg nem okos, ott olyan van hogy van akinek ez a véleménye a dolgokról van akinek meg az. Attól mert nem azonos a véleményed valakiével, még nem hülye a másik, ha pedig egyetért veled valaki, nem jelenti azt hogy ti ketten okosak vagytok.

2022. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#3.

Tudom, hogy ismeretlen a magyar közéletben, de lehet objektíven is beszélni a politikáról.


Ők például ezt teszik: https://www.youtube.com/channel/UCGrNCjF2wKCsY85ndcWPTwA


Másrészt van olyan is, hogy vitakultúra, ha szubjektív dologról van szó. Magyarán nem lehurrogjuk a másikat, hanem értelmesen eszmét cserélünk. Tudom, ez is ismeretlen a magyar közéletben.

2022. ápr. 5. 15:58
 5/18 A kérdező kommentje:
Aki van olyan idióta, gyökér, hogy objektíven közelíti meg a politikát, azt mind a két oldal kutyái ostorozzák.
2022. ápr. 5. 15:59
 6/18 hollófernyiges ***** válasza:
72%
Üdv az interneten.
2022. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez így igaz, ahogy írod. Én is azt tapasztalom itt, hogy az intelligensebb embereket gyakran lepontozzák, lehordják. Aki meg alpári stílusban írogat, borzasztó helyesírással, szidja a másikat az szimpatikus…. Nem értem. Én is szeretném tudni a választ erre. Azt tapasztalom, hogy ide jönnek kötekedni.
2022. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Viszont a 3-as válaszadónak abban igaza van, hogy a politikai dolgokban mindenkinek lehet más a véleménye. Egyik sem rossz vagy jó.
2022. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%

4


A magyar politikáról pont nem lehet objektíven beszélni.

2022. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#8.

Ez nem feltétlenül igaz. Eleve nem a gondolata a jó vagy rossz, hanem a témában való jártassága, műveltsége, illetve stílusa. Másrészt mint említettem lehet objektíven megközelíteni a politikát.


#9.

Ők mégis megtették.

2022. ápr. 5. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!