Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy fiatal nőnemű személy...

Egy fiatal nőnemű személy miért törli magát facebookról? Régen annyi mindent rakott ki, két éve eltünt még az ismerősei ismerősei közt sincs meg Tiktokon meg instán meg már nem oszt meg semmit 2 éve.

Figyelt kérdés
Csak azért érdekel mert kiváncsi vagyok miért törli magát valaki csak úgy mindenhonnan. Tényleg egy csinos, dekoratív, szép lány volt videók és profil alapján személyesen nem ismertem, csak láttam régebben ma már látni se látom élőben sem.

2022. ápr. 5. 17:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Utoljára 2020 szeptemberében posztolt.
2022. ápr. 5. 17:42
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

1. Megjött az esze.

2. Megunta, hogy boldog-boldogtalan az ő fotóin élvezkedik.

3. Férjhez ment.

2022. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Magamból kiindulva"felnőttem" és elkezdtem cikinek érezni, hogy ország-világnak pózoljak, hogy itt vagyok/ott bulizom/ezt eszem/ez volt ma velem.

Úgy 25 körül kezdődött és 30 éves koromra szinte már semmit nem tettem ki.

32N

2022. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Van még valaki, aki a Facebookot használja? Én kb. 10 éve nem léptem be.
2022. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Akkor minek van fb-d ha be se lépsz?!
2022. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem még megvan a Facebook fiókom, de 2020 óta én se tettem ki semmit. Azelőtt sem használtam túl sokra, de egy idő után feleslegesnek éreztem posztolni akármit is. Nem kíváncsi rá senki, aki meg igen az max majd személyesen kikérdez az érdeklődési köreimről, bár ilyen nem volt eddig.

Nem látom nagyon értelmét hogy akármit megosszak, szimplán ennyi :D A Messenger még meg van, mondjuk az is csak azért mert kell a sulihoz.

2022. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Valosagban tipikusan ezt tapasztalom: szakitas, szerelmi banat, eltunes. Aztan vissza. Aztan oda. Remenykedes, hogy annak az egyvalakinek ez feltunik es meggondolja magat. Tizenilyet lattam.
2022. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meghalt.
2022. ápr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért írja le valaki, hogy nőnemű személy, mikor a kétbetűs "nő" szó is megfelel? 🤔
2022. ápr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem voltam egy nagy posztoló, de amikor hülyeséget kommentelt egy ismerősöm a képemhez, én is privátra állítottam szinte az egész profilomat. Azóta is így van, 1 képem van fent, azt sem lehet likeolni, kommentelni.

Ettől függetlenül szerintem semmi baj azzal, ha valaki megoszt értelmes dolgokat, meg nyaralásról, szép helyekről, élményekről posztol. Nem a kényszeres mindent ki kell rakni posztolást (pl mikor a gyerekről 600 hasonló képet töltenek fel) , de az értelmeset támogatom. Ha nem lennék ilyen gátlásos, aki minden képen a hibát keresi, én is tennék fel pár képet.

2022. jún. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!