Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most letiltott ez a személy...

Most letiltott ez a személy facebookról?

Figyelt kérdés
Van egy személy, akit be akartam jelölni ism., de nem látszik ez az ikon (csak az üzeneté). Nem emlékszem, hogy régebben bejelöltem, csak visszautasíthatta, vagy követem, vagy miért van ez... (direkt megnéztem tesóm adatlapjáról és Ő pl. be tudná jelölni). Am. a képeit, meg pár adatot látok róla...(többet mint aki nem az ismerőse)

2015. okt. 22. 07:56
 1/2 SylwerStone ***** válasza:
Ha letiltott volna akkor nemhogy nem tudnád bejelölni, de nem is látnád a profilját. Azzal a beállítással lehet valami, hogy ki veheti fel őt ismerősnek, ennél többet nem tudok segíteni, nem vagyok egy Facebook szakértő
2015. okt. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak nekem az fura, ha ism. is, akkor se tudom kitörölni mert nem látom azt a fület... meg több adatot látok róla, mint aki nem ism.
2015. okt. 22. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!