Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan ,hogy pénz nélkül...

Van olyan ,hogy pénz nélkül felkerekednek emberek és elkezdik körbe utazni a világot?

Figyelt kérdés
Ha igen ,hol lehet találni ilyen partnereket
2022. ápr. 6. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Van.
2022. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Nehezen fogsz ilyen embert találni, mert nem annyira mindennapi dolog. Külföldbe nem vágnék csak úgy bele, mivel semmi tapasztalatom sincs ezen a téren. Magyarországon könnyebben hazautazok, mint egy másik országból. Alapozónak körbeutazhatnád Magyarországot pénz nélkül. Az is több hetes program és valószínűleg olyan problémákkal fogsz szembesülni, amit egyébként nem vettél számításba... Sőt, elég megyén belül gondolkodni az elején. A legelső lépésed tehát legyen az, hogy megtervezed az útvonalat és valamelyik hétvégéden nekileselkedsz a saját megyédnek. Erre talán könnyebben találsz is lelkes jelentkezőket, ha nem szeretnél egyedül menni. Azután meglátod, hogy mennyire akarod körbeutazni semmi nélkül a világot, mert gondolkodni, elmélkedni könnyű, cselekedni sokkal nehezebb és egészen más dolog.
2022. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon van egy ismerősöm, aki így él.

Tavaly szeptemberben indult útnak. Karácsonyra haza jött és most megint úton van.

Gyalog és stoppal ment mindenhova.

Hollandia, Spanyolország meg nem is tudom még mi.

De folyamatosan dokumentálja facebookra hogy épp hol van , mit csinál, mennyit gyalogolt, néha csapódnak hozza külföldi emberek is egy kisebb út erejéig.

Sátorban alszik, de sokszor be is fogadták már stb

Szóval van ilyen

Elképesztő helyeken járt már

Pénz nélkül indult útnak. A táskájában csak rengeteg konzerv és zacskós leves társaságában 😁

Most az Atlanti óceánhoz készül gyalogolni.

Batik Manó a neve. Keress rá

2022. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ők önkéntes munkát vállalnak útközben. A workaway oldal egy gyűjtőhelye ennek. Sok sikert.
2022. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én úgy mennék hogy online munkát végzek azt bárhonnan csinálhatom :) nem kell nagy vagyonokra gondolni de nagyon kevés pénzből nem lenne nagy élmény :D
2022. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös, meg tudod csinálni? Ha igen, ügyes vagy, felnézek rád.

Szerintem ha ilyen egyszerűen menne, mindenki ezt csinálná. Az ötlet nagyon jó. Szerintem nem mindenki tud online végezhető munkát szerezni, mert nem olyan ügyes.

2022. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen teljesen szakma függő, de a járvány óta sokkal jobban elfogadott lett nekem pl engedik azt is, hogy dolgozak otthonrol :)
2022. ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja én amúgy tervezem is, hogy egy két évre elmegyek máshova élni :D csak a járvány bekavart
2022. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!