Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol lenne érdemes ismerkedni?

Hol lenne érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tehát, a helyzet az, hogy itt vagyok pár éve már gimnazista lányként, és valahogy a vírus és minden miatt kimaradt az életemből az ismerkedés/barátkozás.

Mármint úgy értve, hogy van baráti köröm, viszont új emberekkel szinte egyáltalán nem tudok ismerkedni, főleg mostanában.

Nem járok szórakozóhelyekre, egyenesen visszataszítanak, meg nem mellesleg "bulimániás" emberekre nem igazán vágyom. Többnyire visszahúzódó és csendes vagyok, de hamar oldódok, és iszonyat sokat beszélek. Szükségem van arra, hogy a másik fél is szeressen akár hosszú beszélgetéseket folytatni... (de valljuk be, a mai világban mindenki jobban szereti az üresfejű libákat, akik bájologni tudnak csak)


Itt, gyakori kérdéseken meg szerintem nem is kell mondanom, elég érdekes figurák vannak többségében. Főleg srácok, akik próbálkoztak ismerkedni... Persze, biztosan itt is van egy normálisabb réteg, de általában nem ezek találnak rám.


Tehát a kérdésem, hogy hol tudhatnék ismerkedni új emberekkel? Akár pár-, barátkeresés szempontjából.



2022. ápr. 12. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez is a tipikus "hol vannak" kérdés. Mikor értitek meg, hogy nincs olyan hogy "normális emberek gyűjtőhelye".

Emberek mindenhol, mindenféléből vannak.

Lehetnek normálisak és elmebetegek is. Itt is ez van.

És mindenhol máshol is.

2022. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

De ténleg, mindenhol vannak ilyenek is ,olyanok is! Ugyanúgy bármelyik oldalon is csalódhatsz nagyot valakiben, mint a valóságban!

Hát, ki kell szűrni, azt meg csak úgy tudod ha kicsit beszélgetsz vele/velük! Itt is találni normális személyeket is, csak kevesebben vannak mint a másik oldal!:)

2022. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Beszélgessünk ha gondolod. Legrosszabb esetben egy pervezióktól és pszichotikus emberrel találkozol...mondjuk én pont nem.
2022. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A válasz elég egyszerű. Bárhol

Ugyanúgy a srácok egy része mind online és élőben is csak megakar fektetni ugyanúgy lehetnek itt is ott is és mindenhol hülyék stb.

Annyi, hogy mindenhol könnyebb megtalálni a leghangosabb csoportot. Én pl szeretek esszé szinten hosszan beszélgetni, de mellette félénk vagyok így ritkán kezdeményezek bárkinél is főleg mert javarészt mindenki úgy próbál ismerkedni hogy xy/ F/N és ennyi semmi hobbi érdeklődési kör...

2022. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Valóban értékes válaszok érkeztek,érdemes elgondolkodni rajtuk!

Ugyanilyen helyzetben vagyok én is!

Teljesen egyedül vagyok de megyek előre,utazok ide-oda,így lehet esélyem ismerkedni,ráadásul úgy,hogy szorongó típus vagyok de tudom,hogy ezen csak én tudok változtatni és minden egyes élménnyel és bátorsággal egyre jobb lesz!

Ha van kedved,beszélgethetünk!

2022. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószinű, hogy nincs kedved beszélni velem de nyugodtan irhatsz. 23/F
2022. ápr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Manapság már sehol, mivel aligha van normális ember, én a sorsra bíztam lesz ami lesz, már hozzá szoktam a magányhoz.
2022. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azé nyugtass meg hogy jól vagy, élsz-e még meg minden. 😐
2022. ápr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!